Gå til hovedindhold

Hager Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL

HagerKabelbakkerEAN: 4012740306706
Pris fra 42 krtil 60 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 41 kr 6. maj

Sammenlign priser på Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Endestykke M5803 F/lf40040 Perlehvid
42 kr
Til butik
Endestykke M5803 F/lf40040 Perlehvid billede

Produktinformation

Endestykke for kabelkanal type LF 40040

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: Tehalit - LF40040
EAN: 4012740306706
Varenr.: 112930
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Endestykke f/lf40040 ph
46,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ENDESTYKKE F/LF40040 PH
49,3 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tehalit Endestykke LF 40040 PH
51 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL
60 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk42 kr42 krKøb
2MaintainIt46,25 kr46,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN49,3 kr49,3 krKøb
4Proshop DK51 kr90 krKøb
5vvsfittings.dk60 kr60 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL

PriceData har fulgt prisen på Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL i 171 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Wexøe Endestykke LF 40040 Perlehvid M5803PERL de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202642 kr1 kr (2%)
1. jun. 202643 kr1 kr (2%)
25. maj 202642 kr2,2 kr (5%)
24. maj 202644,2 kr2,2 kr (5%)
8. maj 202642 kr1 kr (2%)
6. maj 202641 kr3,2 kr (7%)
5. maj 202644,2 kr3,2 kr (8%)
24. apr. 202641 kr2,67 kr (6%)
23. apr. 202643,67 kr2,67 kr (7%)
18. apr. 202641 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret