Gå til hovedindhold

Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W

BoschHøjtryksrensereEAN: 3165140906470
Pris fra 1.783 krtil 2.719 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 936 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1783 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch AdvancedAquatak 140 Sort Grøn
1.783 kr
Til butik
Bosch AdvancedAquatak 140 Sort Grøn billede

Produktinformation

Bosch AdvancedAquatak 140 - Trykvasker - 2100 W

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch Group
Artikel nr.: 06008A7D00
EAN: 3165140906470
Varenr.: 994654115
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bosch AdvancedAquatak 140 Højtryksrenser - 06008A7D00
2.250 kr
Til butik
Bosch AdvancedAquatak 140  Højtryksrenser - 06008A7D00 billede

Produktinformation

Bosch AdvancedAquatak 140 Højtryksrenser - 06008A7D00Rengøring med høj ydelse fjerner fastsiddende snavsUdvalget af dyser og pumpen på 140 bar sikrer alsidig rengøringNemmere klargøring med slangetromle til højtryksslangen550 ml højtryksdyse til vaskemiddel reducerer rengøringstiden, da sæben hurtigt påføresTeleskophåndtag i metal og store hjul for gør maskinen nemmere at manøvrereTrykkoblinger og praktisk opbevaring af pistolen under brugDenne kraftfulde og avancerede højtryksrenser er bere...

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Højtryksrenser
Vægt: 1g
Artikel nr.: 06008A7D00
EAN: 3165140906470
Varenr.: 7439735
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Højtryksrenser AdvancedAquatak 140
2.253 kr
Til butik
Bosch Højtryksrenser AdvancedAquatak 140 billede

Produktinformation

Højtryksrensere; AdvancedAquatak 140; Motorydelse: 2.100 W; Maks. tryk: 140 bar; Maks. vandmængde: 450 l/h Indeholder: Højtrykspistol med metalløb; Lanse; 8 m højtryksslange; Variabel Fan Jet-dyse; Roterende dyse; Højtryksdyse til vaskemiddel, 550 ml; Vandfilter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Hoejtryksrenser
Artikel nr.: 06008A7D00
EAN: 3165140906470
Varenr.: 2739743
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.783 kr1.783 krKøb
2Homeshop DK2.250 kr2.250 krKøb
3Proshop DK2.253 kr2.253 krKøb
4Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
5Vivas DK2.719 kr2.978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W

PriceData har fulgt prisen på Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.783 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 2.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.074 kr.

Den nuværende pris på 1.783 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Højtryksrenser Bosch AdvancedAquatak 140 - 450 l/t, 2.100 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.783 kr11 kr (1%)
31. maj 20261.794 kr221 kr (11%)
29. maj 20262.015 kr6 kr (0%)
27. maj 20262.009 kr4 kr (0%)
14. maj 20262.005 kr9 kr (0%)
12. maj 20262.014 kr3 kr (0%)
9. maj 20262.017 kr233 kr (10%)
11. apr. 20262.250 kr19 kr (1%)
10. apr. 20262.231 kr1 kr (0%)
8. apr. 20262.232 kr95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret