Gå til hovedindhold

Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft

MerakiConditionersEAN: 5707644528123
Pris fra 120,95 krtil 215 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 94,05 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Balsam, Northern dawn, 490 ml.
120,95 kr
Til butik
Meraki Balsam, Northern dawn, 490 ml. billede

Produktinformation

Northern dawn, er en økologisk certificeret og plejende balsam til dig, der ønsker mere volumen til håret.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Hårpleje
EAN: 5707644528123
Varenr.: 26636
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Conditioner - Northern Dawn 490 ml
-25%149,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Conditioner - Northern Dawn 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Conditioner - Northern Dawn er en lækker og plejende conditioner, som nærer dit hår og gør det fyldigere. Formlen er beriget med et vegetabilsk protein, som tilføjer volumen og gør hver hårstrå fyldigere og glattere. Økologisk aloe vera og mandelol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 5707644528123
Varenr.: 86127
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Balsam, Northern dawn • 490 ml
-10%166,46 kr
Før 184,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Balsam, Northern dawn • 490 ml billede

Produktinformation

Northern Dawn Conditioner er en økologisk certificeret balsam, der giver dit hår ekstra fylde. Denne balsam fra Meraki er beriget med planteprotein, økologisk aloe vera og mandelolie, som nærer og genopbygger håret, samtidig med at det bliver lettere at r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644528123
Varenr.: 50690
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft
179 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Balsam, Northern Dawn, 500 ml.
-7%186 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Balsam - 490 ml - Northern Dawn
199,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Northern Dawn Conditioner 490 ml
201 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Northern Dawn Conditioner 490 ml
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk120,95 kr120,95 krKøb
2NiceHair.dk149,96 kr149,96 krKøb
3Helsegrossisten.dk166,46 kr166,46 krKøb
4Likehome.dk179 kr179 krKøb
5Rikki Tikki Shop186 kr186 krKøb
6Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
7NordicFeel DK201 kr201 krKøb
8Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft

PriceData har fulgt prisen på Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft i 138 dage. Laveste pris i perioden er 110,95 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 121 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 120,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Hårbalsam Meraki Northern Dawn - økologisk volumengivende conditioner med aloe vera & citrusduft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 2026120,95 kr
1. apr. 2026120 kr1 kr (1%)
30. mar. 2026119 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026120 kr
15. mar. 2026119,95 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026120,95 kr
13. mar. 2026121 kr
25. feb. 2026120,95 kr
24. feb. 2026120 kr3,04 kr (3%)
20. feb. 2026116,96 kr3,99 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret