Gå til hovedindhold

Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1

PhilipsHårplejeEAN: 8720689044950
Pris fra 445 krtil 889 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 444 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 445 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Series 7000 MG7941 All-in-One Trimmer Grå
445 kr
Til butik
Philips Series 7000 MG7941 All-in-One Trimmer Grå billede

Produktinformation

Philips Series 7000 MG7941 All-in-One - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: MG7941/15
EAN: 8720689044950
Varenr.: 1003667778
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Bodytrimmer Series 7000 MG7941/15 All-in-One
449 kr
Til butik
Philips Bodytrimmer Series 7000 MG7941/15 All-in-One billede

Produktinformation

- 17-i-1-trimmer - 100 % vandafvisende - Indikator for batterilevetid - Ergonomisk greb - Præcisionskam med 11 længdeindstillinger i trin på 0,2 mm fra 1 til 3 mm - Selvslibende knive - BeardSense-teknologi - Op til 120 minutters drift Philips Series 7000 MG7941 All-in-One trimmer er designet til alsidig pleje med sit brede udvalg af tilbehør. Uanset om det er til ansigtshår, kropspleje eller hårklipning, tilbyder denne trimmer personlige plejeløsninger, der er velegnede til både våd og tør brug. Med BeardSense-teknologi kan brugerne opnå optimal klippeydelse og samtidig sikre komfort. Trimmeren er fuldt vaskbar, hvilket gør vedligeholdelsen enkel. Der medfølger flere kamme, så du kan tilpasse længden, samt en næse- og øretrimmer for præcision. Den drives af et lithium-ion-batteri og tilbyder op til 120 minutters trådløs drift efter 1 times opladning, så den altid er klar til brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Haartrimmer
Artikel nr.: MG7941/15
EAN: 8720689044950
Varenr.: 3418570
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Multigroomer All-in-One 17-i-1 Trimmer MG7941/15
-37%498 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Multigroomer All-in-One 17-i-1 Trimmer MG7941/15 billede

Produktinformation

Ett verktyg, ultimat precision, – För ansikte, hår och kropp, Vår allt-i-ett-trimmer ger den mångsidighet och precision du behöver med 17 kvalitetsverktyg för ansikte, huvud och kropp. Självslipande blad som håller sig lika vassa som dag 1 och precisionskammen hjälper dig uppnå den stil du vill ha. - 17-i-1: ansikte, huvud och kropp, - Högkvalitativ precisionskam, - Självslipande stålblad, - BeardSense-teknik, - Upp till 120 minuters drifttid, - Laddning: 60 minuter, USB-A-laddning (5 V?/= 1 A), - Laddningsindikator, Indikator för låg batterinivå, - Längdinställningar: 0,5–16 mm, 22, - Precisionssteg: Kontroll upp till 0,2 mm, Exakt och jämn trimning, 17 verktyg för alla dina trimningsbehov, En jämn trimning i exakt längd för din perfekta look, Maximal precision och med långvariga prestanda, Mångsidig styling för ansikte, huvud och kropp, Trimma kroppshår behagligt, även i känsliga områden, Kraftfull trimning även på de mest krävande skäggen, Ge din look en tydlig och jämn definition, Fixa till frisyren snabbare, Håll oönskat näs- och öronhår under kontroll, Kvalitet och lätt att använda, 100 % vattentät för smidig våt- eller torrtrimning, För mer kontroll och komfort under trimningen, Håll koll under varje rakning och trimning, Kan användas i fyra veckor på en laddning.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Hårtrimmere
EAN: 8720689044950
Varenr.: D35089
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trymer Philips All-in-One MG7941/15
528 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Series 7000 MG7941 All-in-One Trimmer Grå
569 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 7000 Series MG7941/15 All-in-One Trimmer
594 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1
-7%619 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1
-7%639 kr
Før 689 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alt-i-en 17-i-1 trimmer med selvslibende klinger
-14%889 kr
Før 1.029 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK445 kr445 krKøb
2Proshop DK449 kr488 krKøb
3Teknikproffset DK498 kr557 krKøb
4CS MEGASTORE DK528 kr567 krKøb
5Ultrashop569 kr569 krKøb
6Komplett DK594 kr594 krKøb
7Boligcenter DK619 kr619 krKøb
8Vivas DK639 kr718 krKøb
9Estore DK889 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1

PriceData har fulgt prisen på Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 594 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 518 kr.

Den nuværende pris på 445 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Hår- og skægtrimmer Philips All‑in‑One 7000-serien MG7941/15 - 17‑i‑1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026445 kr1 kr (0%)
25. maj 2026446 kr40 kr (8%)
11. maj 2026486 kr3 kr (1%)
10. maj 2026489 kr38 kr (8%)
9. maj 2026451 kr3 kr (1%)
8. maj 2026454 kr10 kr (2%)
30. apr. 2026464 kr3 kr (1%)
26. apr. 2026461 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026464 kr16 kr (4%)
19. mar. 2026448 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret