Gå til hovedindhold

Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid

GustavsbergSanitetEAN: 4022693743008
Pris fra 246 krtil 427 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 181 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 246 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg nordic3/saval sæde
246 kr
Til butik
Gustavsberg nordic3/saval sæde billede

Produktinformation

Gustavsberg Nordic3/Saval sæde

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 8780G101
EAN: 4022693743008
Varenr.: 2907704
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB Saval toiletsæde - passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag
320 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid
321,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GUSTAVSBERG NORDIC3/SAVAL HÅRDT SÆDE MED RUSTFRIE BESLAG
326,78 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic3 toiletsæde, hvid
-10%332 kr
Før 369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg toiletsæde Saval passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag
335 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
GUSTAVSBERG NORDIC3/SAVAL Hårdt sæde med rustfrie beslag
355,75 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic3 toiletbræt, hvid
-10%386 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic3 toiletsæde, hvid
-10%427 kr
Før 475 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK246 kr285 krKøb
2CS MEGASTORE DK320 kr359 krKøb
3vvsfittings.dk321,25 kr321,25 krKøb
4EL-GROSSISTEN326,78 kr326,78 krKøb
5CompletVVS332 kr332 krKøb
6Elvvs.dk335 kr335 krKøb
7VVS.dk355,75 kr355,75 krKøb
8LavprisVVS386 kr386 krKøb
9BilligVVS DK427 kr427 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 272 kr.

Den nuværende pris på 246 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 57 prisændringer for Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 57 prisændringer for Gustavsberg Saval toiletsæde passer til Saval og Nordic 3 med rustfrie beslag, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026246 kr1 kr (0%)
1. jun. 2026247 kr1 kr (0%)
31. maj 2026248 kr1 kr (0%)
29. maj 2026249 kr1 kr (0%)
28. maj 2026250 kr1 kr (0%)
27. maj 2026251 kr1 kr (0%)
25. maj 2026252 kr1 kr (0%)
24. maj 2026253 kr1 kr (0%)
22. maj 2026254 kr1 kr (0%)
21. maj 2026255 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret