Gå til hovedindhold

Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid

GustavsbergSanitetEAN: 7391530051833
Pris fra 210 krtil 309 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic 2002 toiletsæde, hvid
210 kr
Til butik
Gustavsberg Nordic 2002 toiletsæde, hvid billede

Produktinformation

Nordic wc-sæder til model 2300, 2310, 2320, 2330, 2340, 2350 og 2391 Fra 2002- Propensæde i hvid med plastbeslag.

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: GB1919902002
EAN: 7391530051833
Varenr.: 2907715
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic 2002 Propensæde, hvid
244 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic 2002 propensæde hvid
251 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic 23XX toiletbræt, hvid
251 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid
272 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Nordic toiletsæde med låg, hvid
280 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic 23XX toiletsæde, hvid
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK210 kr249 krKøb
2Elvvs.dk244 kr244 krKøb
3CS MEGASTORE DK251 kr290 krKøb
4LavprisVVS251 kr251 krKøb
5WATTOO.DK272 kr272 krKøb
6vvsfittings.dk280 kr280 krKøb
7BilligVVS DK309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid i 100 dage. Laveste pris i perioden er 210 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 233 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 23 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Gustavsberg toiletsde (til ny Nordic) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026210 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026211 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026212 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026213 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026214 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026215 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026219 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret