Gå til hovedindhold

Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid

GustavsbergSanitetEAN: 7391530038629
Pris fra 219 krtil 299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid
219 kr
Til butik
Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg Nordic duo cisternelåg Hvid Gustavsberg cisternelåg til 1992- 2002 Nordic-300 serien. Cisternelåget er udstyret med to knapper til det lille skyl (én dråbe) og det store skyl (to dråber). Passer til: Toiletmodel Nordic 300-serien år 1992-200...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Gustavsberg reservedele
Farve: white
Størrelse: 60x185x145 mm
EAN: 7391530038629
Varenr.: 609598350
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic cisternelåg med dråbetrykknap
219 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GB Nordic cisternelåg
247,91 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic duo cisternelåg m/trykknap, hvid
249 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg nordic cisternelåg med dråbetrykknap
270 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Cisternelåg til Nordic-Duo inklusiv knap
293,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg GB1929900361
298 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nordic Duo cisternelåg med trykknap, hvid
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS219 kr219 krKøb
2Elvvs.dk219 kr219 krKøb
3EL-GROSSISTEN247,91 kr247,91 krKøb
4BilligVVS DK249 kr249 krKøb
5Proshop DK270 kr309 krKøb
6vvsfittings.dk293,75 kr293,75 krKøb
7CS MEGASTORE DK298 kr337 krKøb
8CompletVVS299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Gustavsberg Nordic duo cisternelåg med trykknap i hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. mar. 2026219 kr2 kr (1%)
7. mar. 2026221 kr2 kr (1%)
27. feb. 2026223 kr2 kr (1%)
15. jan. 2026225 kr4 kr (2%)
31. dec. 2025221 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret