Gå til hovedindhold

Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid

GustavsbergSanitetEAN: 7391530030371
Pris fra 65,13 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 33,87 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 64,88 kr 10. maj

Sammenlign priser på Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.13 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GB NC-10 løfteknap (gl. model)
65,13 kr
Til butik
GB NC-10 løfteknap (gl. model) billede

Produktinformation

GB NC-10 løfteknap (gl. model)

Produktspecifikationer

EAN: 7391530030371
Varenr.: 15844077601103
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg GB NC-10 løfteknap
70,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GB NC-10 løfteknap (gl. model)
74 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg løfteknap NC10
95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid
95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg NC-10 Løfteknapn, hvid
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN65,13 kr65,13 krKøb
2VVS.dk70,75 kr70,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
4CompletVVS95 kr95 krKøb
5LavprisVVS95 kr95 krKøb
6BilligVVS DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 64,88 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 90,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 65,13 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Gustavsberg NC-10 løfteknap i hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202665,13 kr5,62 kr (8%)
23. maj 202670,75 kr5,62 kr (9%)
17. maj 202665,13 kr
10. maj 202664,88 kr5,87 kr (8%)
9. maj 202670,75 kr12,85 kr (15%)
7. maj 202683,6 kr7,15 kr (8%)
6. maj 202690,75 kr7,15 kr (9%)
23. apr. 202683,6 kr7,15 kr (8%)
22. apr. 202690,75 kr7,15 kr (9%)
19. apr. 202683,6 kr7,15 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret