Gå til hovedindhold

Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde

GustavsbergToilet- og bidetsæderEAN: 7391530063652
Pris fra 865 krtil 1.398 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 533 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 795 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 865 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg 5530 nautic vægskål uden sæde
865 kr
Til butik
Gustavsberg 5530 nautic vægskål uden sæde billede

Produktinformation

Gustavsberg GB115530001000 toilet

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: GB115530001000
EAN: 7391530063652
Varenr.: 2907783
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gustavsberg 5530 Nautic hængeskål uden sæde
1.074,43 kr
Til butik
Gustavsberg 5530 Nautic hængeskål uden sæde billede

Produktinformation

Rengøringsvenlig Gustavsberg Nautic væghængt toilet Toilettet, der skal monteres på indbygningscisterne, er fremstillet i hygiejnisk, holdbart og tætsintret sanitetsporcelæn. En ideel løsning til renovering. Toilettets væghængte design frigiver plads på g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 7391530063652
Varenr.: 15843898392911
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5530 væghængt toilet, hvid
1.199 kr
Til butik
Gustavsberg Nautic 5530 væghængt toilet, hvid billede

Produktinformation

Gør Gustavsberg Nautic til dit nye toilet Toilettet skal monteres på en indbygningscisterne. Toilettet er fremstillet i hygiejnisk, holdbart og tætsintret sanitetsporcelæn. En ideel løsning til dig som renoverer og skal have nyt toilet. Toilettet skal mon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 400x345x500 mm
EAN: 7391530063652
Varenr.: 613031000
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde
1.228,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5530 væghængt toilet, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 5530 væghængt toilet, hvid
1.299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg GB115530001000, Hvid
1.398 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK865 kr904 krKøb
2EL-GROSSISTEN1.074,43 kr1.074,43 krKøb
3LavprisVVS1.199 kr1.199 krKøb
4vvsfittings.dk1.228,75 kr1.228,75 krKøb
5BilligVVS DK1.299 kr1.299 krKøb
6CompletVVS1.299 kr1.299 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.398 kr1.597 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 795 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 885 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 855 kr.

Den nuværende pris på 865 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Gustavsberg 5530 Nautic væghængt wc uden sæde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026865 kr27 kr (3%)
2. maj 2026838 kr42 kr (5%)
1. maj 2026796 kr27 kr (3%)
30. apr. 2026823 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026822 kr26 kr (3%)
24. apr. 2026796 kr26 kr (3%)
17. apr. 2026822 kr26 kr (3%)
13. apr. 2026796 kr46 kr (5%)
10. apr. 2026842 kr46 kr (6%)
9. apr. 2026796 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret