Gå til hovedindhold

Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand

GustavsbergToiletterEAN: 7391530067612
Pris fra 1.930 krtil 2.682,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 752,5 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1930 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 1510L toilet, uden skyllekant, hvid
-10%1.930 kr
Før 2.145 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gustavsberg Nautic 1510L toilet, uden skyllekant, hvid billede

Produktinformation

Gustavsberg Nautic gulvstående toilet Toilettet, der skal gulvmonteres med skruer, er fremstillet i hygiejnisk, holdbart og tætsintret sanitetsporcelæn. Med en heldækkende kondensfri cisterne, en flad skylleknap i simpelt design og Hygienic Flush, hvor he...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gustavsberg
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 860x345x650 mm
EAN: 7391530067612
Varenr.: 605040414
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic, gulvstende toilet, P-ls
2.124 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand
2.145 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gustavsberg GB111510201304, Hvid
2.422 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gustavsberg Nautic 1510L toilet, uden skyllekant, hvid
2.515 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Nautic toilet p-lås åben skyllerand
2.543,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Gustavsberg Nautic Toilet 1510. Med P-lås, Hygienic Flush
2.682,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.930 kr1.930 krKøb
2WATTOO.DK2.124 kr2.124 krKøb
3Elvvs.dk2.145 kr2.145 krKøb
4CS MEGASTORE DK2.422 kr2.621 krKøb
5BilligVVS DK2.515 kr2.515 krKøb
6MaintainIt2.543,75 kr2.543,75 krKøb
7vvsfittings.dk2.682,5 kr2.682,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand

PriceData har fulgt prisen på Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.930 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 2.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.165 kr.

Den nuværende pris på 1.930 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Gustavsberg GB 1510L WC Nautic 2/4L HF p-lås uden sæde og åben skyllerand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.930 kr215 kr (10%)
9. maj 20262.145 kr154 kr (7%)
8. maj 20262.299 kr153 kr (7%)
6. maj 20262.146 kr153 kr (7%)
3. maj 20262.299 kr230 kr (11%)
3. apr. 20262.069 kr76 kr (4%)
19. mar. 20262.145 kr21 kr (1%)
15. mar. 20262.124 kr175 kr (8%)
14. mar. 20262.299 kr175 kr (8%)
6. mar. 20262.124 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret