Gå til hovedindhold

Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835

Peppa PigDukkehuse og -møblerEAN: 5010996362766
Pris fra 103 krtil 170 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 103 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peppa Pig Room Playset - Evie's Nursery
103 kr
Til butik
Peppa Pig Room Playset - Evie's Nursery billede

Produktinformation

Værelseslegesæt bringer Evies børneværelse til live med en Baby Evie-figur, en fritstående værelsesvæg og 6 tilbehørsdele til fantasifuld leg. Peppa Pig Room Playset - Evie's Nursery lader børn sætte scenen med en vugge med en aftagelig uro og babytæppe og derefter udforske sjove detaljer som et puslebord med skjulte overraskelser og en sky-sædeplads med en regnbue-rutsjebane. Indeholder 1 Baby Evie-figur (7.5 cm) 6 tilbehørsdele og 1 værelsesvæg medfølger Vugge med aftagelig uro og babytæppe Puslebordets låg kan åbnes og afslører en lille andefigur og en sut Sky-sædeplads og regnbue-rutsjebane til leg Delene kan bruges alene eller sammen med Peppa Pig-huset (sælges separat) Egnet til børn fra 3 år+ Designet til historiefortælling med hænderne på, gør dette sæt det nemt at personliggøre Evies værelse og finde på nye hverdags-eventyr.

Produktspecifikationer

Mærke: Peppa Pig
Kategori: Gurli Gris
Artikel nr.: G28355X0
EAN: 5010996362766
Varenr.: 3438404
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peppa Pig Room Playset - Evie's Nursery
116 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835
139,95 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Gurli Gris Legetøj - 8 Dele - Evie's Nursery
169,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Gurli Gris Værelse Playset Evies Nursery
-6%170 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK103 kr142 krKøb
2CS MEGASTORE DK116 kr155 krKøb
3Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
5Eurotoys170 kr170 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835

PriceData har fulgt prisen på Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835 i 131 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 103 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Gurli Gris - Evie's Nursery Set Figur - Peppa Pig - Hasbro G2835 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026103 kr5 kr (5%)
14. maj 2026108 kr2 kr (2%)
13. maj 2026106 kr5 kr (5%)
12. maj 2026111 kr10 kr (8%)
4. mar. 2026121 kr37 kr (23%)
1. mar. 2026158 kr
25. feb. 2026157,95 kr2,05 kr (1%)
22. jan. 2026160 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret