Gå til hovedindhold

Barbo Toys Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter

Barbo ToysLegetøjEAN: 5704976089513
Pris fra 109,95 krtil 248,75 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 138,8 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49,95 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Gurli Gris Puslespil
109,95 kr
Til butik
Gurli Gris Puslespil billede

Produktinformation

Læg et puslespil med et sødt motiv af Gurli Gris, Mor Gris, Far Gris og Lillebror George!...

Produktspecifikationer

Mærke: barbo toys
Kategori: legetøj|puslespil|puslespil børn
EAN: 5704976089513
Varenr.: 390098
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Gurli Gris puslespil - Familien Gris - Fra 3 år.
139,95 kr
Til butik
Gurli Gris puslespil - Familien Gris - Fra 3 år. billede

Produktinformation

En flot puslespilsæske med et stort billede af familien Gris. Puslespillet i æsken består af 24 brikker. Puslespillet er lavet af pap og har flotte farver, samt et fint motiv af Gurli Gris og hele familien. SpecifikationerMærke: Gurli GrisMateriale: PapAlder: Anbefales fra 3 år.Antal: 1 puslespil i æske med 24 brikker. Anmeldelse"Den flotte æske og det søde motiv på puslespillet vil straks fange opmærksomheden hos de yngre børn. Villads på 3 år kan godt lide Gurli gris og han startede straks ud med, at finde de yderste brikker inden han fortsatte med, at samle resten af motivet. Der er mange gode fordele ved, at lægge puslespil, eksempelvis udvikles hånd-øje-koordinationen, finmotorikken, form- og farvegenkendelsen, hukommelsen, overblikket, problemløsning, tålmodigheden, sociale færdigheder og afslapning og fordybelse..."- Carina, Anmelder for Legebyen.dk ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Gurli Gris
Kategori: Jigsaw Puzzles
Materiale: ["Pap/Papir"]
EAN: 5704976089513
Varenr.: 42802368970973
Gå til Plusbog
TrustScore 4 ud af 53,8
Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter
149 kr
Til butik
Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter billede

Produktinformation

Træd ind i Gurli Gris varme og glade verden med dette charmerende Gurli Gris Familie deko puslespil! Brik for brik kan børn samle et farverigt motiv med Gurli, Gustav, Mor Gris, Far Gris og deres elskelige familiehygge.Puslespillet indeholder 24 store bri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Barbo Toys
Kategori: Legetøj
EAN: 5704976089513
Varenr.: 51299
Gå til Børnenes Boghandel
TrustScore 4 ud af 54,0
Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie
149,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gurli Gris puslespil - Fam. Gris
248,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk109,95 kr109,95 krKøb
2Legebyen DK139,95 kr178,95 krKøb
3Plusbog149 kr149 krKøb
4Børnenes Boghandel149,95 kr149,95 krKøb
5Nova Nordic A/S248,75 kr248,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter

PriceData har fulgt prisen på Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter i 175 dage. Laveste pris i perioden er 49,95 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 114 kr.

Den nuværende pris på 109,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Gurli Gris - Deko Puslespil - Familie (0, 2020) | Ukendt forfatter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026109,95 kr
26. maj 2026109 kr
25. maj 2026109,95 kr
18. maj 2026109 kr
17. maj 2026109,95 kr
16. maj 2026109 kr
15. maj 2026109,95 kr
12. maj 2026109 kr59,05 kr (118%)
11. apr. 202649,95 kr30 kr (38%)
31. mar. 202679,95 kr30 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret