Gå til hovedindhold

Thorkild Larsen Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter

Thorkild LarsenKablerEAN: 5703873234316
Pris fra 132 krtil 185 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 101 kr 24. maj

Sammenlign priser på Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gummikabel H07RN-F 3x1,5 mm², 10 meter
132 kr
Til butik
Gummikabel H07RN-F 3x1,5 mm², 10 meter billede

Produktinformation

Anvendes som forlængerledning, tilslutningskabel til maskiner, på byggepladser m.m., hvor der er risiko for kortvarige påvirkninger fra olie, benzin og lignende. Ledningstypen er egnet til langvarig anvendelse i det fri. Forpakning: 10 meter Størrelse: 3...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 10 m
EAN: 5703873234316
Varenr.: 6234234316
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nexans Titanex gummikabel 3x1,5 mm², 10 meter
139 kr
Til butik
Nexans Titanex gummikabel 3x1,5 mm², 10 meter billede

Produktinformation

Anvendes som forlængerledning, tilslutningskabel til maskiner, på byggepladser m.m., hvor der er risiko for kortvarige påvirkninger fra olie, benzin og lignende. Ledningstypen er egnet til langvarig anvendelse i det fri. Tekniske specifikationer Forpakni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 10 m
EAN: 5703873234316
Varenr.: 6234234316
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gummikabel H07RN-F 3G1,5, 10 meter, sort
163 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gummikabel H07RN-F 3x1,5 mm², 10 meter
165 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter
185 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl132 kr132 krKøb
2Greenline139 kr139 krKøb
3WATTOO.DK163 kr163 krKøb
4BilligVVS DK165 kr165 krKøb
5LavprisVVS185 kr185 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter

PriceData har fulgt prisen på Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter i 146 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 164 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Gummikabel H07RN-F 3 x 1,5 mm² i sort - 10 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026132 kr7 kr (5%)
29. maj 2026139 kr38 kr (38%)
24. maj 2026101 kr5 kr (5%)
21. maj 2026106 kr6 kr (5%)
18. maj 2026112 kr6 kr (5%)
15. maj 2026118 kr6 kr (5%)
14. maj 2026124 kr7 kr (5%)
12. maj 2026131 kr28 kr (18%)
11. maj 2026159 kr28 kr (21%)
10. maj 2026131 kr7 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret