Gå til hovedindhold

Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm

BloomingvilleVaserEAN: 5711173251896
Pris fra 383 krtil 499 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 253 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 383 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Ingolf Vase, Brun, Glas
383 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Ingolf Vase, Brun, Glas billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rengøringsbørster
Farve: 1
Artikel nr.: 82048946
EAN: 5711173251896
Varenr.: 24929758
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bloomingville glasvase 26 cm Brun
-10%404 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Ingolf Vase, Brun, Glas, L19,5xH26xW18 cm
409 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Ingolf Vase, Brun, Glas, L19xH26xW18 cm
449 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK383 kr582 krKøb
2KitchenTime DK404 kr453 krKøb
3Boboonline.dk409 kr409 krKøb
4Rikki Tikki Shop449 kr449 krKøb
5Likehome.dk499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm

PriceData har fulgt prisen på Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 253 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 404 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 383 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Gulvvase Bloomingville Ingolf i brun sprayfarvet glas H26 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026383 kr11,21 kr (3%)
31. maj 2026371,79 kr26,79 kr (8%)
28. maj 2026345 kr59 kr (15%)
27. maj 2026404 kr40 kr (11%)
24. maj 2026364 kr19 kr (5%)
23. maj 2026383 kr19 kr (5%)
22. maj 2026364 kr19 kr (6%)
21. maj 2026345 kr19 kr (5%)
14. maj 2026364 kr4 kr (1%)
13. maj 2026360 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret