Gå til hovedindhold

Bloomingville CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75)

BloomingvilleTæpperEAN: 5711173285891
Pris fra 1.729 krtil 1.999 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.380 kr 28. maj

Sammenlign priser på CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1729 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Maisy måtte 75x245 cm Grå
-14%1.729 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Maisy måtte 75x245 cm Grå billede

Produktinformation

Bloomingville Maisy måtte 75x245 cm Grå

Produktspecifikationer

Kategori: Langhårede tæpper & ryatæpper
EAN: 5711173285891
Varenr.: 599406-01
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MAISY TÆPPE POLYESTER GRÅ - 245
-13%1.749 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BLOOMINGVILLE MAISY TÆPPE POLYESTER GRÅ - 245 billede

Produktinformation

Maisy Rug fra Creative Collection er lavet af bomuld og har en smuk sort/naturlig tone, der bringer en hyggelig atmosfære til din boligindretning. Tæppet er langt og rektangulært med små frynser i hver ende. Det vil give dig lyst til at være barfodet hele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bloomingville
EAN: 5711173285891
Varenr.: 72874
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75)
-10%1.799,1 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75) billede

Produktinformation

Dette skønne Maisy gulvtæppe er fra Creative Collection, der hører under Bloomingville. Tæppet er lavet af grå polyester og bomuld og har en smuk sort/naturlig tone, der bringer en hyggelig atmosfære til din boligindretning. Tæppet er rektangulært med s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tæpper til stuen
Farve: Grå
EAN: 5711173285891
Varenr.: 70626
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gulvtæppe løber Creative Collection Maisy 75x245 cm grå til gang og soveværelse
1.939 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Maisy Tæppe, Grå, Polyester
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK1.729 kr1.729 krKøb
2Hoejgaardbrugskunst.dk1.749 kr1.749 krKøb
3Boboonline.dk1.799,1 kr1.799,1 krKøb
4Likehome.dk1.939 kr1.939 krKøb
5Rikki Tikki Shop1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75)

PriceData har fulgt prisen på CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75) i 118 dage. Laveste pris i perioden er 1.380 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.729 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.504 kr.

Den nuværende pris på 1.729 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 82 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for CREATIVE COLLECTION Maisy gulvtæppe, rektangulær - grå polyester og bomuld (245x75) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.729 kr349 kr (25%)
28. maj 20261.380 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.381 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.382 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.383 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.382 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.383 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.384 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.385 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.386 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret