Gå til hovedindhold

Boligcenter Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ

BoligcenterSenge og sengerammerEAN: 8721288718723
Pris fra 959 krtil 1.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ
-28%959 kr
Før 1.335 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Denne gulv sengeramme tilbyder en perfekt blanding af stil og funktionalitet, der passer til ethvert soveværelse. Dens rektangulære form fremhæver rummets dimensioner og skaber en beroligende og indbydende atmosfære til afslapning og komfort. Den glatte tekstur og den uigennemsigtige design tilføjer et moderne touch, hvilket gør den ideel for dem, der søger et slankt og diskret udseende. Designet til indendørs brug bliver denne ramme et centralt element i skabte helligdomme, hvor fornyelse værdsættes. Den optager mindre plads, hvilket gør den tilpasselig, især for kompakte soveværelser. Kvalitet af materialer: Designet med holdbarhed for øje, sikrer det uigennemsigtige materiale en uovertruffen holdbarhed og tilbyder en glat finish, der fremhæver dens slanke struktur. Dette valg giver robust støtte til daglig brug, hvilket sikrer, at den forbliver en fast bestanddel af dit soveværelse i mange år. Den højkvalitets håndværk forlænger sengens levetid, mens den holder sit pragtfulde udseende.Robust konstruktion: Gulv sengerammen er kendt for sit modstandsdygtige design, der pålideligt understøtter madrassen og beboerne. Dens strukturelle integritet er tydelig med hver nat, der tilbringes med rolig søvn. Denne kvalitet gør den til en klog investering for alle, der ønsker at kombinere ydeevne med stil. Denne ramme garanterer en stabil platform, der sikrer optimal afslapning og sikkerhed.Indendørs brug: Specifikt fremstillet til indendørs omgivelser, er denne ramme perfekt til problemfrit at integrere i din soveværelse helligdom. Med et design tilpasset komfort og sofistikering, komplementerer den perfekt forskellige indretningsstile. Dens alsidige brug gør det muligt for den harmonisk at blande sig med forskellige rumæstetikker og skabe et sammenhængende miljø.Let montering: Selvom der kræves samling, sikrer den ukomplicerede proces, at du hurtigt kan nyde din nye sengeramme. Trinvise instruktioner gør ...

Produktspecifikationer

Kategori: Senge og Sengerammer
Vægt: 17.3g
EAN: 8721288718723
Varenr.: 1723428
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ
-28%979 kr
Før 1.355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Denne gulv sengeramme tilbyder en perfekt blanding af stil og funktionalitet, der passer til ethvert soveværelse. Dens rektangulære form fremhæver rummets dimensioner og skaber en beroligende og indbydende atmosfære til afslapning og komfort. Den glatte tekstur og den uigennemsigtige design tilføjer et moderne touch, hvilket gør den ideel for dem, der søger et slankt og diskret udseende. Designet til indendørs brug bliver denne ramme et centralt element i skabte helligdomme, hvor fornyelse værdsættes. Den optager mindre plads, hvilket gør den tilpasselig, især for kompakte soveværelser. Kvalitet af materialer: Designet med holdbarhed for øje, sikrer det uigennemsigtige materiale en uovertruffen holdbarhed og tilbyder en glat finish, der fremhæver dens slanke struktur. Dette valg giver robust støtte til daglig brug, hvilket sikrer, at den forbliver en fast bestanddel af dit soveværelse i mange år. Den højkvalitets håndværk forlænger sengens levetid, mens den holder sit pragtfulde udseende.Robust konstruktion: Gulv sengerammen er kendt for sit modstandsdygtige design, der pålideligt understøtter madrassen og beboerne. Dens strukturelle integritet er tydelig med hver nat, der tilbringes med rolig søvn. Denne kvalitet gør den til en klog investering for alle, der ønsker at kombinere ydeevne med stil. Denne ramme garanterer en stabil platform, der sikrer optimal afslapning og sikkerhed.Indendørs brug: Specifikt fremstillet til indendørs omgivelser, er denne ramme perfekt til problemfrit at integrere i din soveværelse helligdom. Med et design tilpasset komfort og sofistikering, komplementerer den perfekt forskellige indretningsstile. Dens alsidige brug gør det muligt for den harmonisk at blande sig med forskellige rumæstetikker og skabe et sammenhængende miljø.Let montering: Selvom der kræves samling, sikrer den ukomplicerede proces, at du hurtigt kan nyde din nye sengeramme. Trinvise instruktioner gør oplevelsen problemfri, og der kræves minimal værktøj. Dette gennemtænkte design sikrer, at brugerne hurtigt kan overgå fra opsætning til oplevelse af luksuriøs hvile.Nem vedligeholdelse: Vedligeholdelsen af gulv sengerammen er ligetil med sine enkle plejeinstruktioner. Ved blot at tørre den af med en fugtig klud holder du dens fremragende visuelle udseende, hvilket gør den praktisk for travle boligejere. Disse forsimplede plejemetoder sikrer, at den forbliver et lavvedligeholdelses møbel, perfekt til moderne livsstil. Farve: HvidMateriale: Massivt fyrretræSamlede dimensioner: 203.5 x 93.5 x 25 CM (L x B x H)SlidstærkModerneOpbevaringStærk og holdbarForsamling krævet: NejLeveringsindhold:1 x Gulv seng ramme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 200 cm
Vægt: 17.3g
EAN: 8721288718723
Varenr.: 1723428
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ
-28%979 kr
Før 1.355 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Senge og Sengerammer
Størrelse: 90 x 200 cm
Vægt: 17.3g
EAN: 8721288718723
Varenr.: 1723428
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gulv Sengeramme Hvid 90 X 200 Cm Massivt Fyrretræ
-19%1.299 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK959 kr959 krKøb
2Livera DK979 kr1.048 krKøb
3Vivas DK979 kr1.048 krKøb
4BoligRetning1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ

PriceData har fulgt prisen på Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ i 182 dage. Laveste pris i perioden er 879 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 955 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Gulv seng ramme Hvid 90 x 200 cm Massivt fyrretræ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026959 kr40 kr (4%)
26. mar. 2026999 kr20 kr (2%)
25. mar. 2026979 kr20 kr (2%)
24. mar. 2026999 kr20 kr (2%)
22. mar. 2026979 kr20 kr (2%)
4. feb. 2026999 kr120 kr (14%)
2. feb. 2026879 kr120 kr (12%)
1. feb. 2026999 kr120 kr (14%)
31. jan. 2026879 kr120 kr (12%)
29. jan. 2026999 kr120 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret