Gå til hovedindhold

Noname gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar

NonameSanitetEAN: 8052967036297
Pris fra 196 krtil 217,5 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 21,5 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 195 kr 19. apr.

Sammenlign priser på gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 196 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
kølemiddelslange 1/4´´ x 1/4´´. Lgd. 1500 mm , 45 bar. Gul
196 kr
Til butik
kølemiddelslange 1/4´´ x 1/4´´. Lgd. 1500 mm , 45 bar. Gul billede

Produktinformation

Tilslutninger: 1/4´´ lige x 1/4´´ 45 °Længde: 150 cmTryk for R407C & R22: 45 barTryk for R32 & R410A: 55 bar

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 2
EAN: 8052967036297
Varenr.: 2966476
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar
205 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
kølemiddelslange 1/4'' x 1/4'', Længde: 150 cm , 45 bar, Gul
217,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk196 kr196 krKøb
2CS MEGASTORE DK205 kr244 krKøb
3vvsfittings.dk217,5 kr217,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar

PriceData har fulgt prisen på gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar i 166 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 196 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for gul kølemiddelslange - 1/4'' x 1/4'', længde 1500 mm , 45 bar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 2026196 kr1 kr (1%)
19. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026196 kr1 kr (1%)
17. apr. 2026195 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026196 kr1 kr (1%)
19. feb. 2026195 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026196 kr1 kr (1%)
11. feb. 2026197 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026198 kr1 kr (1%)
5. feb. 2026199 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret