Gå til hovedindhold

Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze

GuidiLegetøjEAN: 5707400084870
Pris fra 49 krtil 77 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Guidi Bøjning 90° ind/udv 3/8" bronze
-36%49 kr
Før 77 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Guidi Bøjning 90° ind/udv 3/8" bronze billede

Produktinformation

Bronze 90°-bøjning til marine VVS Guidi 90° bøjning med 3/8" ind- og udvendigt gevind bruges til at ændre rørretning i vandinstallationer om bord. Den passer til drikkevandssystemer, kølevand og andre marine rørsystemer. Fittingen monteres der, hvor

Produktspecifikationer

Mærke: Guidi
Kategori: Bronze Fittings
EAN: 5707400084870
Varenr.: 53935798550857
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze
53 kr
Til butik
Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze billede

Produktinformation

90° bøjning i massivt bronze, 90° han–hun, fremstillet af Guidi. EN 10226/1 (BS 21) – BSP han–hun gevind. Fremstillet i massivt bronze: UNI 7013/8 G-CuSn5Zn5Pb5 Guidi serie 0092B ArtnrG (BSP)G1 (BSPT)A (mm)A1 (mm)H (mm)L (mm)2011473/8"3/8"11.410.12128.52011481/2"1/2"1513.227352011493/4"3/4"16.314.531.539.52011501"1"19.116.837.5462011511 1/4"1 1/4"21.419.145542011521 1/2"1 1/2"21.419.148592011532"2"25.723.459692011542 1/2"2 1/2"2726.77083...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Guidi
Kategori: Rørkoblinger i bronze
Materiale: bronze
Artikel nr.: 0092B#200003
EAN: 5707400084870
Varenr.: 201147
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Guidi Bøjning 90° ind/udv 3/8" bronze - 1068161
77 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk49 kr49 krKøb
2Watski DK53 kr53 krKøb
3Anyparts77 kr77 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze

PriceData har fulgt prisen på Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze i 178 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 62 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Guidi Bøjning 90 gram, Ind/udv gevind 3/8" Bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202649 kr2 kr (4%)
30. maj 202651 kr3 kr (6%)
14. maj 202654 kr4,82 kr (8%)
12. maj 202658,82 kr14,18 kr (19%)
11. maj 202673 kr14,18 kr (24%)
8. maj 202658,82 kr7,71 kr (12%)
6. maj 202666,53 kr5,55 kr (9%)
5. maj 202660,98 kr2,16 kr (4%)
4. maj 202658,82 kr14,18 kr (19%)
3. maj 202673 kr14,18 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret