Gå til hovedindhold

Båstad Danmark ApS Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio

Pris fra 1.042 krtil 1.206,38 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 164,38 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 640 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1042 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GUARDIO Armet sikkerhedshjelm hvid
1.042 kr
Til butik
GUARDIO Armet sikkerhedshjelm hvid billede

Produktspecifikationer

Kategori: Sikkerhedshjelm
Farve: 1
Artikel nr.: 1001671101053
EAN: 7350123990256
Varenr.: 20293756
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio
1.206,38 kr
Til butik
Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio billede

Produktinformation

Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme er en topkvalitets hjelm, der er designet til at beskytte dig mod skader under arbejdet. Denne hjelm er udstyret med den nyeste teknologi og har fokus på b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Guardio
Kategori: Sikkerhedshjelme
EAN: 7350123990256
Varenr.: 46974617616721

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.042 kr1.081 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.206,38 kr1.206,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio

PriceData har fulgt prisen på Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio i 183 dage. Laveste pris i perioden er 620 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 1.206,38 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 897 kr.

Den nuværende pris på 1.042 kr er 16% over normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Guardio Armet sikkerhedshjelm med MIPS og twICEme - Hvid | Sikkerhedshjelme | DISCOUNT | Guardio de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.042 kr164,38 kr (14%)
15. maj 20261.206,38 kr139,38 kr (13%)
19. apr. 20261.067 kr39 kr (4%)
17. apr. 20261.028 kr161 kr (19%)
28. mar. 2026867 kr227 kr (35%)
27. mar. 2026640 kr10 kr (2%)
20. mar. 2026650 kr39 kr (6%)
14. mar. 2026689 kr69 kr (11%)
26. feb. 2026620 kr69 kr (10%)
24. jan. 2026689 kr228 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret