Gå til hovedindhold

Lauridsen Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml)

LauridsenHjem og haveEAN: 5711340007394
Pris fra 21,25 krtil 35 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 13,75 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,71 kr 9. maj

Sammenlign priser på Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.25 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uni-Seals Gt-ring 110mm, til/fra beton-/lerrør
21,25 kr
Til butik
Uni-Seals Gt-ring 110mm, til/fra beton-/lerrør billede

Produktinformation

Gt-ring 110 mm -benyttes sammen med plastformstykke ved overgang til/fra beton-eller lerrør EPDM gummi 250 stk. i en kasse Sælges stykvis

Produktspecifikationer

Mærke: Uni-Seals
Kategori: Tætningsringe
EAN: 5711340007394
Varenr.: 192691110
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gt-ring 110mm. t. beton-lerrør - til/fra beton-/lerrør
23,98 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml)
24,5 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gummiring til beton- og plastrør 110 mm
33 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gummiring 110 mm. t/Betonrør
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk21,25 kr21,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK23,98 kr62,98 krKøb
3WATTOO.DK24,5 kr24,5 krKøb
4LavprisVVS33 kr33 krKøb
5BilligVVS DK35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml)

PriceData har fulgt prisen på Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 17,71 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 23,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 21,25 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Gummiring til/fra beton- og lerrr - til 100 mm ler- og betonrr (indvendigt ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202621,25 kr3,54 kr (20%)
9. maj 202617,71 kr2,29 kr (11%)
18. mar. 202620 kr1,25 kr (6%)
17. mar. 202621,25 kr1,25 kr (6%)
7. jan. 202620 kr1 kr (5%)
5. jan. 202619 kr1,06 kr (5%)
4. jan. 202620,06 kr1,06 kr (6%)
25. dec. 202519 kr1,06 kr (5%)
24. dec. 202520,06 kr1,06 kr (6%)
13. dec. 202519 kr4,5 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret