Gå til hovedindhold

G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk

G.SkillRAMEAN: 4713294234735
Pris fra 832 krtil 1.633 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 801 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 813 kr 13. maj

Sammenlign priser på G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 832 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill WigiDash Sort Touch-screen
832 kr
Til butik
G.Skill WigiDash Sort Touch-screen billede

Produktinformation

G.Skill WigiDash - Touch-screen m/ LCD-skærm - kapacitiv - kablet - USB

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: GD-A7PCCSK-WGD
EAN: 4713294234735
Varenr.: 1001839728
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill WigiDash - 7" Widget Dashboard
-1%1.079 kr
Før 1.094 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
G.Skill WigiDash - 7" Widget Dashboard billede

Produktinformation

Experience improved productivity and multitasking with WigiDash, the ultimate PC command panel for gamers, content creators, and power users alike. The 7" touch panel display allows a multitude of actions, display monitor system performance, and customize your workflow to suit your needs.

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: Streamingudstyr
Artikel nr.: GD-A7PCCSK-WGD
EAN: 4713294234735
Varenr.: 3225280
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk
1.633 kr
Til butik
G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Forestil dig at styre hele dit setup - streaming, musik, system, shortcuts - fra én elegant touchskærm. Det er præcis, hvad du får med G.Skill WigiDash. Det her er ikke bare en skærm. Det er dit personlige kontrolcenter, designet til creators, gamere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: Streamdeck
EAN: 4713294234735
Varenr.: 52838388400464

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK832 kr832 krKøb
2Proshop DK1.079 kr1.079 krKøb
3Geekd1.633 kr1.633 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk i 172 dage. Laveste pris i perioden er 803 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 976 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 823 kr.

Den nuværende pris på 832 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 66 prisændringer for G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 66 prisændringer for G.Skill WigiDash Sort Touch-skærm Streamdeck - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026832 kr4 kr (0%)
30. maj 2026828 kr1 kr (0%)
29. maj 2026829 kr4 kr (0%)
28. maj 2026825 kr10 kr (1%)
27. maj 2026835 kr1 kr (0%)
25. maj 2026834 kr1 kr (0%)
24. maj 2026835 kr2 kr (0%)
23. maj 2026837 kr1 kr (0%)
22. maj 2026838 kr11 kr (1%)
20. maj 2026827 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret