Gå til hovedindhold

Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand

GrundfosEludstyrEAN: 5710626494132
Pris fra 7.828 krtil 12.028,75 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 4.200,75 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.809 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7828 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grundfos MAGNA3 25-60 N 180 mm, cirkulationspumpe
7.828 kr
Til butik
Grundfos MAGNA3 25-60 N 180 mm, cirkulationspumpe billede

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: WATTOO.DK VVS Varme & styring Cirkulationspumper
EAN: 5710626494132
Varenr.: 380795060
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Magna3 25-60 N180 - 1x230VPN6.10 1.5
7.866 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand
9.337 kr
Til butik
Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand billede

Produktinformation

Grundfos Magna3 - Mere end blot en pumpe Med enestående effektivitet, omfattende program og indbygningsmuligheder samt funktioner, der kan erstatte systemkomponenter, er Magna3 cirkulationspumpen det perfekte valg for dig som ønsker at bygge et højtydende...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varme & styring
Størrelse: 180 mm
EAN: 5710626494132
Varenr.: 380795060
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand
9.337 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos magna3 25-60n cirkulationspumpe 180 mm
9.501 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand
9.999 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Magna3 25-60 N 180 1x230v PN6/10
10.128,18 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grundfos MAGNA3 pumpe 25-60 N, 180mm 1x230VPN6/10 1,5
10.311 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Magna3 25-60 n 180 cirkulationspumpe
10.341,25 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos MAGNA3 pumpe 25-60 N, 180mm 1x230VPN6/10 1,5
12.028,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK7.828 kr7.828 krKøb
2CS MEGASTORE DK7.866 kr7.866 krKøb
3BilligVVS DK9.337 kr9.337 krKøb
4LavprisVVS9.337 kr9.337 krKøb
5Proshop DK9.501 kr9.501 krKøb
6CompletVVS9.999 kr9.999 krKøb
7EL-GROSSISTEN10.128,18 kr10.128,18 krKøb
8Elvvs.dk10.311 kr10.311 krKøb
9MaintainIt10.341,25 kr10.341,25 krKøb
10vvsfittings.dk12.028,75 kr12.028,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand

PriceData har fulgt prisen på Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand i 184 dage. Laveste pris i perioden er 7.545 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 9.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.988 kr.

Den nuværende pris på 7.828 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Grundfos Magna3 25-60 N cirkulationspumpe 180 mm, brugsvand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20267.828 kr38 kr (0%)
26. maj 20267.866 kr38 kr (0%)
23. maj 20267.828 kr38 kr (0%)
22. maj 20267.866 kr38 kr (0%)
8. maj 20267.828 kr38 kr (0%)
7. maj 20267.866 kr38 kr (0%)
30. apr. 20267.828 kr98 kr (1%)
29. apr. 20267.926 kr98 kr (1%)
14. apr. 20267.828 kr4 kr (0%)
2. apr. 20267.832 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret