Gå til hovedindhold

Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc.

GrundfosEludstyrEAN: 5712607944018
Pris fra 156,95 krtil 201,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 44,3 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grundfos adapter 2m
156,95 kr
Til butik
Grundfos adapter 2m billede

Produktinformation

CABLE SIGNAL MINI SUPERSEAL 2000MM, ACC.

Produktspecifikationer

EAN: 5712607944018
Varenr.: 15841324925263
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
162 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 mini Superseal kabel, 2 meter
163 kr
Til butik
Grundfos Alpha2 mini Superseal kabel, 2 meter billede

Produktinformation

Grundfos Alpha2 adapterkabel Med dette adapterkabel fra Grundfos får du en enkel og pålidelig løsning til at forbinde cirkulationspumpens elkabel. Kablet er 2 meter langt, af signaltypen, og sikrer korrekt dataoverførsel og stabil drift. Kablet er kompati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Varmesystemer
Størrelse: 2 m
EAN: 5712607944018
Varenr.: 380475992
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 mini Superseal kabel, 2 meter
169 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grundfos Alpha2 mini Superseal kabel, 2 meter
185 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grundfos signalkabel Mini Superseal, 2000 mm
187 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos kabel mini superseal. 2 mtr.
201,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN156,95 kr156,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK162 kr201 krKøb
3LavprisVVS163 kr163 krKøb
4CompletVVS169 kr169 krKøb
5BilligVVS DK185 kr185 krKøb
6WATTOO.DK187 kr187 krKøb
7vvsfittings.dk201,25 kr201,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc.

PriceData har fulgt prisen på Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc. i 181 dage. Laveste pris i perioden er 145 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 180 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 156,95 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Grundfos kabel mini superseal - Kabel signal mini superseal 2000mm, acc. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026156,95 kr7,05 kr (4%)
21. maj 2026164 kr1 kr (1%)
19. maj 2026165 kr1 kr (1%)
17. maj 2026166 kr1 kr (1%)
15. maj 2026167 kr1 kr (1%)
10. maj 2026168 kr1 kr (1%)
9. maj 2026169 kr1 kr (1%)
3. maj 2026168 kr1 kr (1%)
18. mar. 2026169 kr11 kr (6%)
17. mar. 2026180 kr11 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret