Gå til hovedindhold

Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv

GrundfosSanitetEAN: 5700397133101
Pris fra 682 krtil 840 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 682 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grundfos membranbeholder GT-H8 PN10 G3/4 V
682 kr
Til butik
Grundfos membranbeholder GT-H8 PN10 G3/4 V billede

Produktinformation

GT-H tanke er stål tryktanke med en ikke-toksisk membran butylgummi med en præcision støbt polypropylen liner for luft og vandadskillelse. Anbefalet anvendelse: Drikkevand.

Produktspecifikationer

Mærke: Grundfos
Kategori: Hydrofor
EAN: 5700397133101
Varenr.: 277381
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv
772 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grundfos GT-H membrantank, 8 ltr, PN10, G 3/4"
820 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos GT-H membrantank 8ltr. PN10 G 3/4''
840 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk682 kr682 krKøb
2CS MEGASTORE DK772 kr811 krKøb
3WATTOO.DK820 kr820 krKøb
4vvsfittings.dk840 kr840 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv

PriceData har fulgt prisen på Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv i 180 dage. Laveste pris i perioden er 682 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 772 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 730 kr.

Den nuværende pris på 682 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Grundfos GT-H-8 PN10 G3/4 V - GWS PN10 Rg3/4udv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026682 kr41 kr (6%)
28. maj 2026723 kr41 kr (6%)
27. maj 2026682 kr41 kr (6%)
25. maj 2026723 kr49 kr (6%)
24. maj 2026772 kr48 kr (7%)
23. maj 2026724 kr1 kr (0%)
20. maj 2026723 kr1 kr (0%)
19. maj 2026724 kr1 kr (0%)
8. maj 2026723 kr8 kr (1%)
6. maj 2026715 kr33 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret