Gå til hovedindhold

Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.)

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5706915072327
Pris fra 156 krtil 315 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (50% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin HM fugeskær - 4skærs - 8mm
156 kr
Til butik
Irwin HM fugeskær - 4skærs - 8mm billede

Produktinformation

Irwin fugeskær/fugefræse til udfræsning af gamle fuger når de skal skiftes.Fugeskæret bruges sammen med Irwin fugefræser adapter, som passer på de mest almindelige vinkelslibere. til 8mm fuger 4 skær

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 8 x 20/40 mm
EAN: 5706915072327
Varenr.: 881420961
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.)
166 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Irwin - 8,0 x 20/40 mm, 4 skær (2 stk.)
-8%277,64 kr
Før 302,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin HM fugeskær, 8 mm, 4-skærs
315 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin 4-skærs fugeskær - 8mm
315 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj156 kr156 krKøb
2CS MEGASTORE DK166 kr205 krKøb
3Globaltools.dk277,64 kr277,64 krKøb
4BilligVVS DK315 kr315 krKøb
5LavprisVVS315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.)

PriceData har fulgt prisen på Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 156 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 277,64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 44% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Grąžtas Irwin 10507232 Pjoviklis 8,0 x 20/40 mm 4 ašmenys (2 vnt.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026156 kr121,64 kr (44%)
24. maj 2026277,64 kr121,64 kr (78%)
20. maj 2026156 kr121,64 kr (44%)
19. maj 2026277,64 kr111,64 kr (67%)
18. maj 2026166 kr111,64 kr (40%)
17. maj 2026277,64 kr121,64 kr (78%)
9. maj 2026156 kr121,64 kr (44%)
8. maj 2026277,64 kr121,64 kr (78%)
21. mar. 2026156 kr82 kr (34%)
20. mar. 2026238 kr82 kr (53%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret