Gå til hovedindhold

GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning

GroheSanitetEAN: 4005176305535
Pris fra 68,04 krtil 75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6,96 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60,94 kr 10. maj

Sammenlign priser på GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68.04 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe vinkelventil 1/2" med riflet gevind
68,04 kr
Til butik
Grohe vinkelventil 1/2" med riflet gevind billede

Produktinformation

Grohe vinkelventil med riflet gevind til montering af køkken- og håndvaskarmaturer. Denne vinkelventil 1/2" har et udløb med 3/8" gevind samt en længdekompensation og med kompressionsfitting Ø 10mm. Vinkelventilen har en vandbeskyttet afspærring

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4005176305535
Varenr.: 15840273301839
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning
70 kr
Til butik
GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning billede

Produktinformation

Grohe Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning vægtilslutning 1/2´´ Udløb, 3/8´´ gevind med længdekompensation med kompressionsfitting Ø 10mm Vandbeskyttet afspærrings-spindel, messing, med fedt-kammer og dobbelt o-ringsforsegling langt forbi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Stopventiler & pipefix
EAN: 4005176305535
Varenr.: 2499570
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe nilhane 1/2" x 3/8" med riflet gevind
-10%71 kr
Før 79 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe nilhane 1/2" x 3/8" med riflet gevind billede

Produktinformation

Grohe vinkelventil med riflet gevind til montering af køkken- og håndvaskarmaturer. Denne vinkelventil 1/2" har et udløb med 3/8" gevind samt en længdekompensation og med kompressionsfitting Ø 10mm. Vinkelventilen har en vandbeskyttet afspærring

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: VVS fittings
Farve: chrome
EAN: 4005176305535
Varenr.: 930041582
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe vinkelventil 1/2" med riflet gevind
75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN68,04 kr68,04 krKøb
2Elvvs.dk70 kr70 krKøb
3CompletVVS71 kr71 krKøb
4BilligVVS DK75 kr75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning

PriceData har fulgt prisen på GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 60,94 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 68,04 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for GROHE vinkelventil 1/2´´ x 3/8´´ Hjørneventil, DN 15 riflet gevind for nemmere pakning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202668,04 kr2,04 kr (3%)
25. maj 202666 kr2,04 kr (3%)
24. maj 202668,04 kr2,04 kr (3%)
16. maj 202666 kr5,06 kr (8%)
10. maj 202660,94 kr5,06 kr (8%)
6. maj 202666 kr5 kr (7%)
5. maj 202671 kr5 kr (8%)
24. apr. 202666 kr6,88 kr (9%)
23. apr. 202672,88 kr6,88 kr (10%)
24. mar. 202666 kr6,88 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret