Gå til hovedindhold

Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom

GroheSanitetEAN: 4005176004360
Pris fra 377 krtil 475 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 98 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe s-tilslutning, 3/4" x 1/2", krom
-10%377 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe s-tilslutning, 3/4" x 1/2", krom billede

Produktinformation

Grohe tilgangsstykke med excentrisk 30 mm forskydning.* Udvendig gevind* 1/2" x 3/4"* skruerosette* indstillelig med 30 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 3/4" x 1/2"
EAN: 4005176004360
Varenr.: 728623104
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe 3/4" x 1/2" forskruning ligeløbende excentrisk 55 mm
441,46 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe tilg.stk. Ex 3/4x1/2 - Forkromet med roset 12005000
448 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom
455 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe s-tilslutning, 3/4" x 1/2", krom
475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS377 kr377 krKøb
2EL-GROSSISTEN441,46 kr441,46 krKøb
3CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
4Elvvs.dk455 kr455 krKøb
5BilligVVS DK475 kr475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom

PriceData har fulgt prisen på Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom i 181 dage. Laveste pris i perioden er 372 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 429 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 377 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Grohe tilgangsstykke Excentrisk 3/4x1/2 Med roset ø65mm - Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026377 kr51 kr (12%)
26. maj 2026428 kr51 kr (14%)
17. maj 2026377 kr51 kr (12%)
16. maj 2026428 kr51 kr (14%)
10. maj 2026377 kr52 kr (12%)
9. maj 2026429 kr52 kr (14%)
3. maj 2026377 kr42 kr (10%)
29. apr. 2026419 kr9 kr (2%)
25. apr. 2026410 kr9 kr (2%)
3. apr. 2026419 kr33 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret