Gå til hovedindhold

Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat)

GroheMøblerEAN: 4005176782084
Pris fra 251 krtil 379 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 128 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 251 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Start håndklædering, mat sort
-10%251 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Start håndklædering, mat sort billede

Produktinformation

Stilren og moderne håndkædering fra Grohe Start Denne stilfulde og funktionelle Grohe håndklædering med en diameter på 180 mm er perfekt til ophængning af dine gæstehåndklæder eller dine egne ekstra håndklæde, du ønsker at have lige ved hånden. Håndklæder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: black
Størrelse: 180x180x44 mm
EAN: 4005176782084
Varenr.: 775666731
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Start håndklædering, mat sort
278 kr
Til butik
Grohe Start håndklædering, mat sort billede

Produktinformation

Vægmonteret håndklædering fra Grohe Denne stilfulde og funktionelle Grohe Essentials håndklædering med en diameter på 180 mm er perfekt til ophængning af dine gæstehåndklæder. Håndklæderingens egenskaber: Long-Life overfladebehandling To monteringsmuligh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Indretningen
Farve: black
Størrelse: 180x180x44 mm
EAN: 4005176782084
Varenr.: 775666731
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Start Håndklædering - Matsort
280 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grohe Start håndklædering matt black
335 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat)
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS251 kr251 krKøb
2BilligVVS DK278 kr278 krKøb
3CS MEGASTORE DK280 kr319 krKøb
4vvsfittings.dk335 kr335 krKøb
5WATTOO.DK379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat)

PriceData har fulgt prisen på Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 251 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 293 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 275 kr.

Den nuværende pris på 251 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Grohe Start QuickFix hndkldering, sort (mat) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026251 kr28 kr (10%)
2. jun. 2026279 kr5 kr (2%)
1. jun. 2026284 kr5 kr (2%)
30. maj 2026279 kr5 kr (2%)
15. maj 2026284 kr6 kr (2%)
14. maj 2026278 kr6 kr (2%)
11. maj 2026284 kr9 kr (3%)
9. maj 2026293 kr9 kr (3%)
5. maj 2026284 kr3 kr (1%)
3. maj 2026281 kr12 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret