Gå til hovedindhold

Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl

GroheSanitetEAN: 4005176479977
Pris fra 1.464 krtil 2.569 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.105 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.389 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1464 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Sensia ArenaAnordning til automatisk skyl og forskyl
1.464 kr
Til butik
GROHE Sensia ArenaAnordning til automatisk skyl og forskyl billede

Produktspecifikationer

Mærke: GROHE
Kategori: Tilbehør til toiletter
Farve: 1
Artikel nr.: 46944001
EAN: 4005176479977
Varenr.: 5856975
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl
1.476 kr
Til butik
Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl billede

Produktinformation

til Rapid SLX med skyllecisternen GD2 kombineret med Sensia Arena dusch toilet bestående af: servomotor til GD2 aktiveringsstang til skylleventil kabel og blænddæksel fleksibel slange trykplade er ikke inkluderet CE-godkendt

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 46944001
EAN: 4005176479977
Varenr.: 2907634
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Sensia Arena installationskit til automatisk skyl
1.609 kr
Til butik
Grohe Sensia Arena installationskit til automatisk skyl billede

Produktinformation

Hvis du ønsker dit Grohe Sensia Arena douchetoilet skal være med automatisk skyl efter brug så skal du anvende dette sæt. Består af: - Servomotor til DG2 cisterne- Aktiveringsstang til skylleventil- Flexibel slange- Blænddæksel og kabel Husk trykknapper m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Grohe reservedele
EAN: 4005176479977
Varenr.: 616973991
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Sensia Arena installationssæt t/automatisk skyl
2.199 kr
Til butik
Gå til Watertrade.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Installationskit t/auto. skyl - Sensia
2.569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.464 kr1.464 krKøb
2Proshop DK1.476 kr1.476 krKøb
3LavprisVVS1.609 kr1.609 krKøb
4BilligVVS DK2.199 kr2.199 krKøb
5Watertrade.dk2.569 kr2.569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl

PriceData har fulgt prisen på Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.389 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.508 kr.

Den nuværende pris på 1.464 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Grohe Sensia Arena anordning til automatisk skyl og forskyl de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.464 kr27 kr (2%)
30. maj 20261.437 kr27 kr (2%)
28. maj 20261.464 kr27 kr (2%)
23. maj 20261.437 kr27 kr (2%)
22. maj 20261.464 kr12 kr (1%)
6. maj 20261.476 kr83 kr (5%)
2. maj 20261.559 kr15 kr (1%)
18. apr. 20261.544 kr15 kr (1%)
17. apr. 20261.559 kr15 kr (1%)
3. apr. 20261.544 kr155 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret