Gå til hovedindhold

Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000

GroheSanitetEAN: 4005176601132
Pris fra 231 krtil 325 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 231 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Relexa Plus brusehoved, krom
231 kr
Til butik
Grohe Relexa Plus brusehoved, krom billede

Produktinformation

Grohe Relexa Plus 50 hovedbruser med 1 strålefunktion DataDiameter: 4,8 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
Størrelse: 50 mm
EAN: 4005176601132
Varenr.: 736075004
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000
241 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Relexa Plus brusehoved, krom
-10%243 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Relexa Plus 50 bruserhoved, krom
243 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Relexa Plus 50 mm hovedbruser, Krom
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Relexa Plus brusehoved, krom
275 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Relexa Classic hovedbruser
292,14 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
GROHE Relexa brusehoved sparebruser 1/2. m/kugleled. fork. 28094
312 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Relexa brusehoved sparebruser 1/2. m/kugleled. fork. 28094
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS231 kr231 krKøb
2CS MEGASTORE DK241 kr280 krKøb
3CompletVVS243 kr243 krKøb
4Proshop DK243 kr282 krKøb
5WATTOO.DK269 kr269 krKøb
6BilligVVS DK275 kr275 krKøb
7EL-GROSSISTEN292,14 kr292,14 krKøb
8Elvvs.dk312 kr312 krKøb
9vvsfittings.dk325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 254 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 241 kr.

Den nuværende pris på 231 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Grohe Relexa brusehoved - sparebruser 1/2 med kugleled. fork. 28094 28094000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026231 kr12 kr (5%)
24. maj 2026243 kr12 kr (5%)
17. maj 2026231 kr10 kr (4%)
16. maj 2026241 kr10 kr (4%)
12. maj 2026231 kr10 kr (4%)
11. maj 2026241 kr10 kr (4%)
3. maj 2026231 kr9 kr (4%)
1. maj 2026240 kr3 kr (1%)
29. apr. 2026243 kr7 kr (3%)
27. apr. 2026236 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret