Gå til hovedindhold

Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000

GroheSanitetEAN: 4005176413469
Pris fra 422 krtil 655 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 233 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 406 kr 2. maj

Sammenlign priser på Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 422 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rapido SmartBox Universal indbygningsdel
-8%422 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rapido SmartBox Universal indbygningsdel billede

Produktinformation

Grohe Rapido SmartBox indbygningsboks til monterings af indbygningsbatterier med 1,2 eller 3 udtag. Erstatter tidligere Rapido T (35500000/727522004) og Rapido E (35501000/722449004) OBS! Lækagesikringer medfølger ikke og skal købes separat.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
EAN: 4005176413469
Varenr.: 722329004
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapido SmartBox universal built-in box 1/2"
422 kr
Til butik
Grohe Rapido SmartBox universal built-in box 1/2" billede

Produktinformation

3 stk. udgange ½" til hoved/håndbruser og/eller kar 2 stk. 1/2" vandtilgange i unden af indbygningsboksen Justeringsmulighed vandret 0-6 grader Ud- og indgange er i messing Vådrumsmembran medfølger stabil indbygningsboks med beskyttende omslag For indbygning, vægmontering Tilbehør medfølger ikke: Lækagesikring GROHE nr. 47 790 000...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Reservedele tilbehoer til armaturer
Artikel nr.: 35600000
EAN: 4005176413469
Varenr.: 2896113
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grohe Rapido Smartbox indbygningssdel til bruser
437 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000
449 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Rapido SmartBox indbygningsdel. Husk 722449908
487 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Rapido Smartbox
488,06 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Rapido SmartBox indbygningsdel. Husk 722449908
507,5 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Grohe Rapido Smartbox
512,87 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Grohe rapido smartbox
530 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapido SmartBox Universal indbygningsdel
539 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rapido SmartBox Universal indbygningsdel
655 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS422 kr422 krKøb
2Proshop DK422 kr461 krKøb
3WATTOO.DK437 kr437 krKøb
4CS MEGASTORE DK449 kr488 krKøb
5Elvvs.dk487 kr487 krKøb
6EL-GROSSISTEN488,06 kr488,06 krKøb
7vvsfittings.dk507,5 kr507,5 krKøb
8Billigelogvvs.dk512,87 kr512,87 krKøb
9MaintainIt530 kr530 krKøb
10LavprisVVS539 kr539 krKøb
11BilligVVS DK655 kr655 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 406 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 432 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 423 kr.

Den nuværende pris på 422 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Grohe Rapido SmartBox - indbygningsdel, Husk 722449908 35600000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026422 kr16 kr (4%)
2. maj 2026406 kr16 kr (4%)
11. apr. 2026422 kr4 kr (1%)
2. apr. 2026418 kr4 kr (1%)
20. feb. 2026422 kr16 kr (4%)
18. feb. 2026406 kr16 kr (4%)
5. feb. 2026422 kr6 kr (1%)
31. jan. 2026428 kr4 kr (1%)
30. jan. 2026432 kr11 kr (3%)
16. jan. 2026421 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret