Gå til hovedindhold

Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid

GroheToiletterEAN: 4005176863448
Pris fra 989 krtil 1.799 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 810 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 986 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 989 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid
-18%989 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid billede

Produktinformation

3-i-1 indbygningscisterne med elegant trykknap Dette installationssystem fra Grohe sikrer maksimal komfort fra installation til daglig brug. Rapid SL 3-i-1-indbygningscisternen kan monteres foran en massiv væg eller integreres i en skelet- eller lægtevæg.

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
Størrelse: 1130x500
EAN: 4005176863448
Varenr.: 616977700
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid
-10%1.079 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid billede

Produktinformation

Grohe Rapid SL - det støjsvage valg Cisterne komemr med en Grohe Skate Air betjeningsplade i farven hvid, der forbindes til lufttryksslangen for at fungere. Dette gøres nemt og smidigt uden at benyttelse af værktøj. Den stærke og robuste stålramme er cert...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 1130x500
EAN: 4005176863448
Varenr.: 616977700
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Groherapid Sl 3in1 Wc 3-6 L 1, Novo Cosmo Trykplade Krom
1.099 kr
Til butik
Groherapid Sl 3in1 Wc 3-6 L 1, Novo Cosmo Trykplade Krom billede

Produktinformation

Groherapid Sl 3in1 Wc 3-6 L 1, Novo Cosmo Trykplade Krom Grohe Rapid SL toiletsystem med Novo Cosmo trykplade i krom Brugervenlig installationGrohe Rapid SL er udført i en solid kvalitet og har en brugervenlig installation med hurtig indstilling og sikring.  Rammen i pulverlakeret stål er testet til at bære minimum 400 kg.  Rapid SL er til montering på solid væg eller på skeletvæg.  Sættet har en monteringshøjde på 1130 mm. Spar på vandet med Grohe EcoJoy Rapid SL er udstyret med Grohes Eco...

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Tilbehør til Toiletter
Vægt: 1g
Artikel nr.: 608183100
EAN: 4005176863448
Varenr.: 2109527
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid
1.177 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL indbygningscisterne, 113 cm, hvid trykplade
1.192,43 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rapid indbygningscisterne 113cm med tryk
1.283,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GROHE Rapid SL 3-i-1 Indbygningscisterne
1.428 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Rapid SL projekt Indbygningscisterne 1,13 m med hvid Skate trykplade
1.463,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rapid SL 3i1 indbygningscisterne, 113 cm, betjeningsplade, hvid
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS989 kr989 krKøb
2LavprisVVS1.079 kr1.079 krKøb
3Homeshop DK1.099 kr1.099 krKøb
4Proshop DK1.177 kr1.177 krKøb
5EL-GROSSISTEN1.192,43 kr1.192,43 krKøb
6MaintainIt1.283,75 kr1.283,75 krKøb
7CS MEGASTORE DK1.428 kr1.627 krKøb
8vvsfittings.dk1.463,75 kr1.463,75 krKøb
9BilligVVS DK1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 950 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.037 kr.

Den nuværende pris på 989 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Grohe Rapid SL indbygningscisterne inkl. trykplade, 113 cm installationshøjde, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026989 kr110 kr (10%)
26. maj 20261.099 kr110 kr (11%)
17. maj 2026989 kr108 kr (10%)
16. maj 20261.097 kr108 kr (11%)
10. maj 2026989 kr108 kr (10%)
9. maj 20261.097 kr108 kr (11%)
3. maj 2026989 kr53 kr (5%)
1. maj 20261.042 kr56 kr (6%)
30. apr. 2026986 kr56 kr (5%)
29. apr. 20261.042 kr56 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret