Gå til hovedindhold

Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000

GroheSanitetEAN: 4005176837517
Pris fra 251 krtil 346,25 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 95,25 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 251 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rapid AV1 bundventil 2-skyls afløbsventil med bundkurv
-10%251 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rapid AV1 bundventil 2-skyls afløbsventil med bundkurv billede

Produktinformation

Rapid AV1 bundventil 2-skyls afløbsventil med bundkurvtil sisterne GD 26-9 L justérbar2-skyls afløbsventil AV1med ventilsædeuden betjeningsplade/-knapGrohe Water Saving-teknologi reducerer vandforbruget og giver en perfekt gennemstrømning

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Grohe reservedele
EAN: 4005176837517
Varenr.: 617667036
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe 2-skyls ombygningssæt
280 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe afløbsventil AV1, dobbeltskyl
295 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Konverteringspakke for GD23861
315,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Konverteringspakke for GD23861
317,06 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000
321 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Rapid AV1 bundventil 2-skyls afløbsventil med bundkurv
330 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ombygningssæt Grohe 2-Skyls
337,23 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ombygningssæt grohe 2-skyls
346,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS251 kr251 krKøb
2Proshop DK280 kr319 krKøb
3BilligVVS DK295 kr295 krKøb
4VVS.dk315,75 kr315,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN317,06 kr317,06 krKøb
6CS MEGASTORE DK321 kr360 krKøb
7Elvvs.dk330 kr330 krKøb
8Billigelogvvs.dk337,23 kr337,23 krKøb
9MaintainIt346,25 kr346,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 251 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 251 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Grohe Rapid AV1 bundventil - 2-skyls afløbsventil med bundkurv 38736000 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026251 kr28 kr (10%)
26. maj 2026279 kr28 kr (11%)
17. maj 2026251 kr29 kr (10%)
16. maj 2026280 kr29 kr (12%)
10. maj 2026251 kr28 kr (10%)
9. maj 2026279 kr28 kr (11%)
3. maj 2026251 kr28 kr (10%)
3. apr. 2026279 kr27 kr (11%)
9. mar. 2026252 kr27 kr (10%)
8. mar. 2026279 kr27 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret