Gå til hovedindhold

Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise

GroheSanitetEAN: 4005176558603
Pris fra 827 krtil 1.599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 772 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 827 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube håndbruser, vandbesparende, messing
-13%827 kr
Før 949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube håndbruser, vandbesparende, messing billede

Produktinformation

Grohe Rainshower Smartactive - vidunderligt brusebad i førsteklasses ydeevne Start eller afslut dagen med en vidunderlig bruseoplevelse, der efterlader dig forfrisket, afslappet og smilende. Med Grohes premium Rainshower SmartActive serien har du mulighed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: brushed cool sunrise
EAN: 4005176558603
Varenr.: 738701748
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
RSH SmartActive 130 håndbruser 9,5l
1.022 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GROHE Rainshower SmartActive 130 Cube, Håndbruser 3 sprays
1.076,34 kr
Til butik
GROHE Rainshower SmartActive 130 Cube, Håndbruser 3 sprays billede

Produktinformation

Lad bruseoplevelsen fuldende din dagStart eller slut din dag med en dejlig bruseoplevelse, der efterlader dig forfrisket, afslappet og smilende. Med premium Rainshower SmartActive serien fra Grohe kan du vælge mellem slanke og minimalistiske former samt f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Starters
EAN: 4005176558603
Varenr.: 15843174973775
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise
1.086 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe Rainshower SmartActive 130 Cube håndbruser, vandbesparende, messing
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS827 kr827 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.022 kr1.022 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.076,34 kr1.076,34 krKøb
4Elvvs.dk1.086 kr1.086 krKøb
5BilligVVS DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise

PriceData har fulgt prisen på Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise i 182 dage. Laveste pris i perioden er 827 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.018 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 893 kr.

Den nuværende pris på 827 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Grohe Rainshower SmartActive Cube Håndbruser 130mm, 3 sprays, 9,5 l/min, Børstet Cool Sunrise de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026827 kr19 kr (2%)
26. maj 2026846 kr19 kr (2%)
17. maj 2026827 kr191 kr (19%)
16. maj 20261.018 kr191 kr (23%)
10. maj 2026827 kr19 kr (2%)
9. maj 2026846 kr19 kr (2%)
3. maj 2026827 kr114 kr (12%)
18. apr. 2026941 kr8 kr (1%)
17. apr. 2026949 kr8 kr (1%)
3. apr. 2026941 kr95 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret