Gå til hovedindhold

Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse

GroheSanitetEAN: 4005176279683
Pris fra 80 krtil 118,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 38,75 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe armaturfedt 25gr. i tube
-10%80 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grohe armaturfedt 25gr. i tube billede

Produktinformation

Specialfedt til armaturer25 gram

Produktspecifikationer

Mærke: Grohe
Kategori: Grohe reservedele
Størrelse: 25g
EAN: 4005176279683
Varenr.: 745300000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe armaturfedt tube a 25 gram - 1 tube
85 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe armaturfedt - 1 tube af 25 gram
85 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grohe hanefedt i tube á 25 gram
85,65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse
102 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
GROHE Armaturfedt 25gr. 1stk.
118,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS80 kr80 krKøb
2BilligVVS DK85 kr85 krKøb
3LavprisVVS85 kr85 krKøb
4EL-GROSSISTEN85,65 kr85,65 krKøb
5CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
6vvsfittings.dk118,75 kr118,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse

PriceData har fulgt prisen på Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse i 182 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 87 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Grohe Armaturfedt 25 Gr 1 stk. - 15 stk. i en kasse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202680 kr5 kr (7%)
26. maj 202675 kr5 kr (6%)
24. maj 202680 kr5 kr (7%)
17. maj 202675 kr9 kr (11%)
16. maj 202684 kr9 kr (12%)
12. maj 202675 kr1,34 kr (2%)
11. maj 202676,34 kr1,34 kr (2%)
18. apr. 202675 kr5 kr (6%)
17. apr. 202680 kr5 kr (7%)
3. apr. 202675 kr8 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret