Gå til hovedindhold

Grohe Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1

Pris fra 87,4 krtil 135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47,6 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 87.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1
87,4 kr
Til butik
Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1 billede

Produktinformation

Grohe perlator til Grohe Essence indbygningsarmaturPerlatorsættet indeholder:Perlator 6.6 l/minDemonteringsnøgleMed udvendigt gevind: M 21,5 x 1

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4005176529597
Varenr.: 15840271794511
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Grohe perlator, til Essence indbygnings armaturer
-10%107 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grohe perlator, til Essence indbygnings armaturer
129 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Grohe perlator, til Essence indbygnings armaturer
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN87,4 kr87,4 krKøb
2CompletVVS107 kr107 krKøb
3LavprisVVS129 kr129 krKøb
4BilligVVS DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1

PriceData har fulgt prisen på Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 87,4 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 87,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Grihe perlator til Essence, udvendigt gevind, M 21,5 x 1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202687,4 kr19,23 kr (18%)
7. maj 2026106,63 kr
6. maj 2026107 kr
21. mar. 2026106,63 kr9,37 kr (8%)
20. mar. 2026116 kr9,37 kr (9%)
17. mar. 2026106,63 kr9,37 kr (8%)
16. mar. 2026116 kr9,37 kr (9%)
4. mar. 2026106,63 kr9,37 kr (8%)
3. mar. 2026116 kr9,37 kr (9%)
10. feb. 2026106,63 kr12,37 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret