Gå til hovedindhold

KNIPEX Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm

KNIPEXEAN: 4003773073956
Pris fra 139 krtil 177,41 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38,41 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Knipex 98 62 01 tang
139 kr
Til butik
Knipex 98 62 01 tang billede

Produktinformation

Knipex 98 62 01. Materiale: Plast, Håndtag, materiale: Plast, Håndtag farve: Rød, Gul. Længde: 180 mm, Vægt: 120 g

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Artikel nr.: 98 62 01
EAN: 4003773073956
Varenr.: 997124898
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kombitang 9862 plast VDE 1000V 180mm
151 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Gribetang af kunststof
151 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm
-26%177,41 kr
Før 240 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK139 kr139 krKøb
2CS MEGASTORE DK151 kr190 krKøb
3Proshop DK151 kr190 krKøb
4Globaltools.dk177,41 kr177,41 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm

PriceData har fulgt prisen på Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Gribetang kunststof VDE 98 62 180 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026139 kr12 kr (8%)
15. apr. 2026151 kr7 kr (4%)
19. feb. 2026158 kr15,96 kr (9%)
10. feb. 2026173,96 kr25,04 kr (13%)
9. feb. 2026199 kr25,04 kr (14%)
7. feb. 2026173,96 kr25,04 kr (13%)
6. feb. 2026199 kr25,04 kr (14%)
25. jan. 2026173,96 kr11,04 kr (6%)
24. jan. 2026185 kr11,04 kr (6%)
19. jan. 2026173,96 kr2,36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret