Gå til hovedindhold

GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort

GreyLimeBatteriopladere – genereltQuick Charge 18WRejse og festivalEAN: 5713661001693

GreyLime Power Stone ll med 10400 mAh kapacitet og Quick Charge. Elegant dansk design inspireret af naturen med 4 gange normal opladning til dine enheder. Læs mere

Pris fra 228,15 krtil 399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 170,85 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194,35 kr 13. apr.

Sammenlign priser på GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228.15 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GreyLime Power Stone ll Powerbank - Sort - 10400 mAh
-21%228,15 kr
Før 288 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Powerbanken.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort
399 kr
Til butik
Gå til Balar
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort
399 kr
Til butik
Gå til GreyLime
TrustScore 4.5 ud af 54,4
GreyLime Power Stone II 10400 mAh Powerbank Sort
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK228,15 kr267,15 krKøb
2Powerbanken.dk399 kr399 krKøb
3Balar399 kr399 krKøb
4GreyLime399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

GreyLime Power Stone ll Powerbank

GreyLime

GreyLime Power Stone ll med 10400 mAh kapacitet og Quick Charge. Elegant dansk design inspireret af naturen med 4 gange normal opladning til dine enheder.

• powerbank
• opladning
• quick charge
• dansk design
• miljøvenlig
• festival
• rejse
• Rejse og festival
• Quick Charge 18W

Beskrivelse

GreyLime Power Stone ll Powerbank er en elegant og kraftfuld 10400 mAh powerbank med dansk design inspireret af naturens sten. Med Quick Charge teknologi kan du oplade dine enheder op til 4 gange hurtigere end normalt. Powerbanken har både USB-C og USB-A porte og kan levere op til 18W output. Det miljøvenlige design med bløde hjørner beskytter mod skader og giver et tidløst look. Perfekt til festivaler, rejser og daglig brug når du har brug for pålidelig strøm til smartphone, tablet og andre enheder.

Specifikationer

mål:130 x 81 x 38 mm
vægt:240 g
indgang:USB-C PD 18W
udgang_1:USB-C PD 18W
udgang_2:USB-A Quick Charge 18W
udgang_3:USB-A 10W
kapacitet:10400 mAh
anvendelse:Smartphone, tablet, kamera
batteritype:Lithium ion
opladningstid:3 timer med 18W oplader

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange gange kan den oplade min telefon?

Power Stone ll kan oplade en almindelig smartphone op til 4 gange afhængigt af telefonens batterikapacitet.

Understøtter den Quick Charge?

Ja, både USB-C og USB-A portene understøtter hurtigopladning op til 18W for kompatible enheder.

Hvor lang tid tager det at oplade powerbanken?

Med en 18W USB-C oplader tager det cirka 3 timer at fuldt oplade Power Stone ll.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort

PriceData har fulgt prisen på GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 194,35 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 305 kr.

Den nuværende pris på 228,15 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for GreyLime Power Stone ll 10.400 mAh, USB-C PD og USB-A, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026228,15 kr59,85 kr (21%)
22. maj 2026288 kr1 kr (0%)
21. maj 2026289 kr1 kr (0%)
20. maj 2026290 kr1 kr (0%)
19. maj 2026291 kr1 kr (0%)
18. maj 2026292 kr1 kr (0%)
17. maj 2026293 kr1 kr (0%)
16. maj 2026294 kr1 kr (0%)
15. maj 2026295 kr1 kr (0%)
14. maj 2026296 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret