Gå til hovedindhold

GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | |

GreenProtectHelsam AlleEAN: 5703013001037
Pris fra 57 krtil 81,19 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24,19 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51,96 kr 15. apr.

Sammenlign priser på GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | | og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
GP Go Away Cat - 1 pakke
57 kr
Til butik
GP Go Away Cat - 1 pakke billede

Produktspecifikationer

Mærke: GreenProtect
Kategori: Helsam Alle
EAN: 5703013001037
Varenr.: 57179
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Green Protect Katteafskrækker, Gå væk kat - 2 stk
64,95 kr
Til butik
Green Protect Katteafskrækker, Gå væk kat - 2 stk billede

Produktinformation

Green Protect Katteafskrækker Gå væk kat er en lugtbaseret afskrækningsløsning, der anvendes til at holde katte væk fra uønskede områder som haver, bede, indkørsler og terrasser. Produktet afgiver en duft, som katte instinktivt undgår, uden at skade dyr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: GreenProtect
Kategori: Skadedyrsbekæmpelse
EAN: 5703013001037
Varenr.: 1151103004706
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
GP Go Away Cat - 1 pk.
64,95 kr
Til butik
GP Go Away Cat - 1 pk. billede

Produktinformation

Afskrækker katte uden at skade dem.Nem at anvende og klar til brug tag en pose ud af pakken og hæng den op.Poserne består af en termisk behandlet hårblanding fra hunde af forskellige racer. Hver pose er effektiv i op til 12 uger.Pakken indeholder 2 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: A Green Way
Kategori: Insektbekæmpelse
EAN: 5703013001037
Varenr.: 26697
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | |
81,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Økologisk-Supermarked57 kr57 krKøb
2Haveglad.dk64,95 kr64,95 krKøb
3Duft og Natur64,95 kr64,95 krKøb
4Sikkerhedsgiganten81,19 kr81,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | |

PriceData har fulgt prisen på GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | | i 171 dage. Laveste pris i perioden er 51,96 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 81,2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for GreenProtect GO AWAY CAT Effektiv og Naturlig Katteafskrækkelse | | | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202657 kr2,05 kr (4%)
13. maj 202654,95 kr2,99 kr (6%)
15. apr. 202651,96 kr12,99 kr (20%)
14. apr. 202664,95 kr12,99 kr (25%)
11. mar. 202651,96 kr5,04 kr (9%)
10. mar. 202657 kr5,04 kr (10%)
28. feb. 202651,96 kr5,04 kr (9%)
27. feb. 202657 kr5,04 kr (10%)
9. feb. 202651,96 kr5,04 kr (9%)
8. feb. 202657 kr5,04 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret