Gå til hovedindhold

Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2

Green>itHaveredskaberEAN: 5708614899106
Pris fra 76,65 krtil 156,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79,6 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75,11 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76.65 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2
76,65 kr
Til butik
Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Green>it
Kategori: Presenninger
Farve: 1
Artikel nr.: 89910
EAN: 5708614899106
Varenr.: 5897717
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Green-it Presenning grøn 5,0x8,0 = 40 m2
85 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Green>it Presenning grøn 5,0 m×8,0 m = 40,0 m2
132 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Presenning gr›n 5,0x8,0 = 40 m2
-21%156,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK76,65 kr115,65 krKøb
2Homeshop DK85 kr85 krKøb
3Proshop DK132 kr171 krKøb
4Globaltools.dk156,25 kr156,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2

PriceData har fulgt prisen på Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2 i 85 dage. Laveste pris i perioden er 75,11 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 76,65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 76,65 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Green>it® presenning grøn 5,0 × 8,0 meter = 40,0 m2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202676,65 kr1,54 kr (2%)
9. mar. 202675,11 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret