Gå til hovedindhold

Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K

Green:IDLamperEAN: 5708829651001
Pris fra 299 krtil 695 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 396 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til PlusLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
LED Lysskinne til Troldtekt - 24V - 60 cm - Planforsænket - CCT
299 kr
Til butik
LED Lysskinne til Troldtekt - 24V - 60 cm - Planforsænket - CCT billede

Produktinformation

Planforsænket lysskinne - Stilrent og funktionelt design En planforsænket lysskinne er den ideelle løsning til moderne hjem, hvor belysningen både skal være diskret og effektiv. Denne type lysskinne integreres nemt i loftet og skaber en jævn fordeling a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED Troldtekt Skinne 60cm
EAN: 5708829651001
Varenr.: 54568
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K
589 kr
Til butik
Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K billede

Produktinformation

LED lysskinne til Troldtekt loft med dæmpbar driver LED skinne til planforsænkning fra Green:ID på 60 cm giver et bredt og behageligt lys overalt i boligen eller på værkstedet med sin 90% farvegengivelse og justérbare farvetemperatur fra gylden hvid over...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green:ID
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
Størrelse: 60 cm
EAN: 5708829651001
Varenr.: 4257651004
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft på 60 cm
670 kr
Til butik
Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft på 60 cm billede

Produktinformation

LED lysskinne fra GreenID med 93% farvegengivelse og CCT-version, som betyder skinnen styres med en trådløse fjernbetjening hvor dæmpning og farvetemperatur kontrolleres. CCT lysskinnen kommer med 10 meter ledning, der samles i et Power-Kit. Den er 60 cm,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green:ID
Kategori: Monteringstilbehør
Farve: white
Størrelse: 60 cm
EAN: 5708829651001
Varenr.: 4257651004
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Green:ID CCT LED skinne, troldtekt, planforsænket, 60 cm, 2700-4000K
695 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1PlusLED.dk299 kr299 krKøb
2Greenline589 kr589 krKøb
3LavprisEl670 kr670 krKøb
4BilligVVS DK695 kr695 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K

PriceData har fulgt prisen på Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K i 67 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 582,64 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 441 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 49% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Green:ID planforsænket CCT LED skinne til Troldtekt loft, 60 cm, 2700-4000K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299 kr283 kr (49%)
29. maj 2026582 kr283 kr (95%)
2. maj 2026299 kr283,64 kr (49%)
1. maj 2026582,64 kr283,64 kr (95%)
14. apr. 2026299 kr283,64 kr (49%)
13. apr. 2026582,64 kr283,64 kr (95%)
30. mar. 2026299 kr283,64 kr (49%)
29. mar. 2026582,64 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret