Gå til hovedindhold

Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream

Green GoddessSundhed og skønhedEAN: 5745000770236
Pris fra 223,2 krtil 279,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56,75 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 223.2 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
Green Goddess Fava Protein Vanilla Dream 400 gram
-20%223,2 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Green Goddess Fava Protein Vanilla Dream 400 gram billede

Produktinformation

Vanilla Dream Planteprotein - cremet vaniljesmag og høj proteinkvalitet Har du svært ved at få nok protein i din hverdag? Vanilla Dream planteprotein er et lækkert og effektivt proteinpulver baseret på bælgfrugter (fava), dyrket i Danmark. Med sin bløde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter på tilbud
EAN: 5745000770236
Varenr.: 52510352933206
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Vanilla Dream - 400 g - Green Goddess
268 kr
Til butik
Gå til Kun Det Bedste
TrustScore 5 ud af 54,8
Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream
279 kr
Til butik
Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream billede

Produktinformation

Green Goddess Fava Proteinpulver Vanilla Dream Green Goddess Vanilla Dream er et plantebaseret proteinpulver af høj kvalitet fremstillet på danske favabønner (fava), og designet til dig, der ønsker maksimal protein til din hverdag uden at kompromittere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Helse
EAN: 5745000770236
Varenr.: 53440696844617
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Green Goddess Fava Protein, Vanilla Dream, 400g.
279 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Vanilla Dream - 400 gram
279,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skinsense223,2 kr223,2 krKøb
2Økologisk-Supermarked268 kr268 krKøb
3Kun Det Bedste279 kr279 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk279 kr279 krKøb
5Duft og Natur279,95 kr279,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream

PriceData har fulgt prisen på Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream i 178 dage. Laveste pris i perioden er 223,2 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 279,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 223,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Green Goddess - Fava Proteinpulver, Vanilla dream de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026223,2 kr10,75 kr (5%)
11. maj 2026233,95 kr10,75 kr (5%)
17. apr. 2026223,2 kr55,8 kr (20%)
2. apr. 2026279 kr55,8 kr (25%)
24. mar. 2026223,2 kr55,8 kr (20%)
23. mar. 2026279 kr55,8 kr (25%)
26. feb. 2026223,2 kr55,8 kr (20%)
25. feb. 2026279 kr55,8 kr (25%)
23. feb. 2026223,2 kr55,8 kr (20%)
23. dec. 2025279 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret