Gå til hovedindhold

Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW

Green CellBatterierEAN: 5904326370326
Pris fra 4.675 krtil 8.555 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.880 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.067 kr 19. mar.

Sammenlign priser på Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4675 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Green Cell Habu EV charging station - 7m 2-in-1 with GC App - IEC 60309 - 11 kW
4.675 kr
Til butik
Green Cell Habu EV charging station - 7m 2-in-1 with GC App - IEC 60309 - 11 kW billede

Produktinformation

EV-opladningsstation, 7 m, 2-i-1, med GC App, 11 kW, 16 A (IEC 60309), sort

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: Batteri
Artikel nr.: EVGC01
EAN: 5904326370326
Varenr.: 3225023
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ladekabel til elbil Green Cell Habu - mobil Type 2, 11 kW, 7 m, CEE, sort
-2%4.799 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ladekabel til elbil Green Cell Habu - mobil Type 2, 11 kW, 7 m, CEE, sort billede

Produktinformation

Fordele ved ladekabel til elbilGreen Cell Habu er et mobilt ladekabel til elbil, der gør det enkelt at lade på farten. Med Type 2-stik og 11 kW understøttelse kan du tilslutte til passende AC-strøm og få effektiv opladning derhjemme, på arbejdet eller i sommerhuset. Det 7 m lange kabel giver fleksibel rækkevidde, og den indbyggede LCD-skærm giver et hurtigt overblik over opladningsdata. Designet er stilrent i sort med grønne detaljer.Til dig, der vil have kontrol og overblikKablet har integreret ledning, Bluetooth og en dedikeret GC App til nem styring. IP55-beskyttelse og drift fra -25 til 55 °C gør det velegnet til skiftende vejrforhold. Enheden forsynes med AC-strøm og har GSM-modul.Tilslutning til bil: Type 2Maks. effekt: 11 kWMaks. strøm pr. fase: 16 ASpænding (enkeltfase): 400 VAntal faser: 1Kabel længde: 7 mFarve: SortIndbygget skærm: LCDForbindelser: Bluetooth, GSM-modulStyring: GC AppIP-klasse: IP55Driftstemperatur: -25 til 55 °CVægt: 3,15 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: Ladekabler og Kabelholdere
Vægt: 4.5g
EAN: 5904326370326
Varenr.: 1892296
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ladekabel til elbil Green Cell Habu - mobil Type 2, 11 kW, 7 m, CEE, sort
-2%4.819 kr
Før 4.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ladekabel til elbil Green Cell Habu - mobil Type 2, 11 kW, 7 m, CEE, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Green Cell
Kategori: Ladekabler og Kabelholdere
Vægt: 4.5g
EAN: 5904326370326
Varenr.: 1892296
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW
8.555 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.675 kr4.675 krKøb
2Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
3Vivas DK4.819 kr4.898 krKøb
4CompuMail DK8.555 kr8.555 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW

PriceData har fulgt prisen på Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.991 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 5.194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.787 kr.

Den nuværende pris på 4.675 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Green Cell Habu EV-opladningsstation - 7 m, 2-i-1, med GC App - IEC 60309 - 11 kW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.675 kr2 kr (0%)
2. jun. 20264.677 kr124 kr (3%)
1. jun. 20264.553 kr50 kr (1%)
31. maj 20264.503 kr50 kr (1%)
19. maj 20264.553 kr111 kr (2%)
18. maj 20264.664 kr1 kr (0%)
17. maj 20264.663 kr3 kr (0%)
16. maj 20264.660 kr2 kr (0%)
15. maj 20264.662 kr30 kr (1%)
14. maj 20264.692 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret