Gå til hovedindhold

Grandstream Networks Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt

Grandstream NetworksPA-systemerEAN: 6947273705123
Pris fra 1.032 krtil 1.051 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (2% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1032 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Grandstream GSC3506 V2 IP-højttaler Hvid
1.032 kr
Til butik
Grandstream GSC3506 V2 IP-højttaler Hvid billede

Produktinformation

Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GSC3506v2
EAN: 6947273705123
Varenr.: 1002561579
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grandstream GSC3506 V2 - IP speaker - for PA system
1.032 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt
1.051 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.032 kr1.032 krKøb
2Proshop DK1.032 kr1.032 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.051 kr1.051 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt

PriceData har fulgt prisen på Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.003 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.118 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.040 kr.

Den nuværende pris på 1.032 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Grandstream GSC3506 V2 - IP-højttaler - til PA-system - Ethernet, Fast Ethernet, PoE, PoE-Plus, PoE++ - 30 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.032 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.033 kr16 kr (2%)
20. maj 20261.049 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.048 kr3 kr (0%)
15. maj 20261.045 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.047 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.049 kr7 kr (1%)
12. maj 20261.042 kr3 kr (0%)
10. maj 20261.039 kr1 kr (0%)
8. maj 20261.040 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret