Gå til hovedindhold

Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml

Grande CosmeticsLæbemakeupEAN: 0843246140105
Pris fra 165,2 krtil 288 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 122,8 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 26. maj

Sammenlign priser på Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 165.2 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumper Gloss, "Spicy Mauve"
-30%165,2 kr
Før 236 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumper Gloss, "Spicy Mauve" billede

Produktinformation

Denne lipgloss er en intensiv glansgivende læbebehandling, der har en plumpende og fugtgivende virkning, både på lang og kort sigt. Den indeholder en nærende cocktail af Volulip™ og Hyaluronsyre.Lipglossen forbedrer læbevolumen indenfor 3-5 minutter og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Grande Cosmetics
EAN: 0843246140105
Varenr.: 32543
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Grande Cosmetics Hydrating Lip Plumper Spicy Mauve
-28%177 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grande Cosmetics Hydrating Lip Plumper Spicy Mauve billede

Produktinformation

En intensiv glansgivende læbebehandling, der har en plumpende og fugtgivende virkning, både på lang og kort sigt. Indeholder en nærende cocktail af Volulip ™ & Hyaluronsyre. HOVEDINGREDIENSER Volulip ™ beroliger irriteret hud, stimulerer kollagenproduktionen og har en plumpende virkning. Hyaluronsyre: fugter, opstrammer og plumper læberne Niacin: har hudforbedrende og udglattende egenskaber Atelocollagen Polypeptid: øger den naturlige kollagenproduktion.

Produktspecifikationer

Kategori: Lip plumper
Vægt: 29g
Artikel nr.: GN4010
EAN: 0843246140105
Varenr.: B062379
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Grande Cosmetics LIPS Hydrating Lip Plumper Spicy Mauve 2 ml - Spicy Mauve
-26%182,06 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grande Cosmetics LIPS Hydrating Lip Plumper Spicy Mauve 2 ml - Spicy Mauve billede

Produktinformation

Grande Cosmetics LIPS Hydrating Lip Plumper Spicy Mauve er en **glansgivende læbebehandling**, som har en **plumpende og fugtgivende** effekt på dine læber både på **lang og kort sigt**. Den er beriget med volulip, som **beroliger** irriteret hud, **stimu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lip Makeup
EAN: 0843246140105
Varenr.: 92676
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml
221 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Grande Cosmetics Hydrating Lip Plumper Spicy Mauve
275 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GrandeLIPS Hydrating Lip Plumper Spicy Mauve 2,4 ml
288 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk165,2 kr165,2 krKøb
2Bangerhead DK177 kr177 krKøb
3NiceHair.dk182,06 kr182,06 krKøb
4NordicFeel DK221 kr221 krKøb
5Lyko DK275 kr275 krKøb
6Cocopanda DK288 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml

PriceData har fulgt prisen på Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 165,2 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Grande Cosmetics GrandeLIPS Hydrating Lip Plumping Gloss Spicy Mauve - 2,4 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026165,2 kr1,2 kr (1%)
31. maj 2026164 kr1 kr (1%)
30. maj 2026163 kr2,2 kr (1%)
29. maj 2026165,2 kr2,2 kr (1%)
27. maj 2026163 kr1 kr (1%)
26. maj 2026162 kr3,2 kr (2%)
10. maj 2026165,2 kr2,2 kr (1%)
9. maj 2026163 kr2,2 kr (1%)
29. apr. 2026165,2 kr6,8 kr (4%)
26. apr. 2026172 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret