Gå til hovedindhold

Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark

Pris fra 249 krtil 343 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 246 kr 26. maj

Sammenlign priser på Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Grande Cosmetics GrandeBROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum Dark
-34%249 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grande Cosmetics GrandeBROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum Dark billede

Produktinformation

En banebrydende 2-i-1 tonet bryngel med mini-fibre og brynforbedrende serum der leverer øjeblikkelig farve og volumen, samt fremmer tonede, fyldigere bryn over tid. Denne tonede bryngel er drevet af den prisvindende GrandeBROW Enhancing Serum-teknologi og er smudfri, giver 12 timers holdbarhed og virker perfekt til at hjælpe med at forbedre udseendet af sparsomme, tynde, overplukkede eller haleløse bryn.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel
Vægt: 28g
Artikel nr.: GN3012
EAN: 0843246130120
Varenr.: B087519
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark
-25%284,25 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark billede

Produktinformation

Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum - Dark er en banebrydende 2-i-1 tonet bryngel med mini-fibre og brynforbedrende serum, der leverer øjeblikkelig farve og volumen, samt fremmer tonede, fyldigere bryn over tid. Denne farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eyebrow Enhancers
EAN: 0843246130120
Varenr.: 108506
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Grande Cosmetics GrandeBROW 2 in 1 Brow Gel Dark Brown
-15%309,9 kr
Før 365 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grande Cosmetics GrandeBROW 2 in 1 Brow Gel Dark Brown billede

Produktinformation

En banebrydende 2-i-1 tonet bryngel med mini-fibre og brynforbedrende serum der leverer øjeblikkelig farve og volumen, samt fremmer tonede, fyldigere bryn over tid. Denne tonede bryngel er drevet af den prisvindende GrandeBROW Enhancing Serum-teknologi og er smudfri, giver 12 timers holdbarhed og virker perfekt til at hjælpe med at forbedre udseendet af sparsomme, tynde, overplukkede eller haleløse bryn.Användning:Påføres på øjenbrynene i korte, opadgående strøg, der følger din pandes naturlige form for øjeblikkeligt at fylde og forme. Forbedr udseendet af naturlige, makeupfrie bryn over tid med konsekvent daglig brug.Skønhedstip: Denne 3,5 ml flaske er en 8-ugers forsyning. For at maksimere dit fulde brynpotentiale skal du sørge for at anvende GrandeBROW 2-i-1 dagligt i 16 uger. Fortsat brug er nødvendig for at opretholde fordelene. Grande Cosmetics GrandeBROW 2 in 1 Brow Gel Dark Brown...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Pleje til øjenvipper
Størrelse: 3.500000000
Artikel nr.: GN3012
EAN: 0843246130120
Varenr.: 2597-120-0003
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Grande Cosmetics GrandeBROW 2 in 1 Dark - 3,5 ml
343 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK249 kr249 krKøb
2NiceHair.dk284,25 kr284,25 krKøb
3Lyko DK309,9 kr309,9 krKøb
4NordicFeel DK343 kr343 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark

PriceData har fulgt prisen på Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark i 180 dage. Laveste pris i perioden er 246 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 278 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for Grande Cosmetics BROW 2-In-1 Tinted Brow Gel + Brow Enhancing Serum 3.5 ml - Dark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026249 kr25 kr (9%)
2. jun. 2026274 kr25 kr (10%)
31. maj 2026249 kr1 kr (0%)
29. maj 2026248 kr1 kr (0%)
28. maj 2026247 kr1 kr (0%)
27. maj 2026248 kr2 kr (1%)
26. maj 2026246 kr28 kr (10%)
24. maj 2026274 kr18 kr (6%)
23. maj 2026292 kr18 kr (7%)
20. maj 2026274 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret