Gå til hovedindhold

Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml

Pris fra 309 krtil 329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml
309 kr
Til butik
Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml billede

Produktinformation

Tykke, fyldige bryn! Et revolutionerende øjenbrynserum beriget med en blanding af vitaminer, antioxidanter og aminosyrer for at fremme fyldigere og mere vovede bryn på kun 6-8 uger, med fuldt resultat efter 4 måneder. Perfekt til sparsomme, tynde, overplukkede bryn. Dermatologisk testet.

Produktspecifikationer

Kategori: Bryn- & Øjenvippeserum
Størrelse: 1.5 ml
Artikel nr.: 194223
EAN: 0843246130045
Varenr.: 194223
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Grande Cosmetics GrandeBROW Travel Size 1,5ml
321 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Grande Cosemetics Brow Enhancing Serum (1,5 ml)
-3%329 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Grande Cosemetics Brow Enhancing Serum (1,5 ml) billede

Produktinformation

Tykke, fyldigere bryn! Et revolutionerende øjenbrynsserum beriget med en blanding af vitaminer, antioxidanter og aminosyrer, der giver fyldigere og kraftigere bryn på bare 6-8 uger, med fuldt resultat efter 4 måneder. Ideel til sparsomme, tynde, overplukkede bryn. Dermatologisk testet.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenvippeserum
0
Artikel nr.: GN3004-I
EAN: 0843246130045
Varenr.: B098234
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum 1,5 ml
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK309 kr309 krKøb
2Cocopanda DK321 kr321 krKøb
3Bangerhead DK329 kr329 krKøb
4Lyko DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml

PriceData har fulgt prisen på Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 224 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 329 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Grande Cosmetics Brow Enhancing Serum Travel Size - 1,5 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026309 kr46 kr (17%)
27. maj 2026263 kr57 kr (18%)
26. maj 2026320 kr57 kr (22%)
24. maj 2026263 kr57 kr (18%)
23. maj 2026320 kr65 kr (25%)
17. maj 2026255 kr65 kr (20%)
7. maj 2026320 kr11 kr (4%)
6. maj 2026309 kr37 kr (14%)
4. maj 2026272 kr37 kr (12%)
29. apr. 2026309 kr46 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret