Gå til hovedindhold

Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm)

GramOpvaskemaskinerEAN: 5709708232519
Pris fra 3.590 krtil 4.299 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 709 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.354,4 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3590 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gram Opvaskemaskine 45 cm OM4330-90RT/1
3.590 kr
Til butik
Gram Opvaskemaskine 45 cm OM4330-90RT/1 billede

Produktinformation

OM 4330-90 RT/1 fra Gram opvaskemaskine Specifikationer: Energiklasse: E Kapacitet: 10 kuverter 3 smart programmer Indbygningsmål HxBxD: 82-92x45x57 cm AquaStop - Stopper inden der sker vandskade v. tilst

Produktspecifikationer

Mærke: Gram
Kategori: Gram opvaskemaskine
EAN: 5709708232519
Varenr.: 5709708232519
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm)
4.193 kr
Til butik
Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm) billede

Produktinformation

Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm) Opvaskemaskine til underbygning i hvid med plads til 10 kuverter og bestikbakke øverst. 8 progammer og tilvalg for ½ opfyldning. AquaStop AquaStop forhindrer, at der opstår vandskade som følge af utætheder i maskinen eller brud på tilløbsslangen. Fleksibel indretning Den øverste kurv kan med et snuptag justeres i højden - også selvom kurven er fuld. Dermed får du pladsen, hvor du har brug for det. I den nederste kurv kan tallerkenrækkerne...

Produktspecifikationer

Mærke: Gram
Kategori: Smalle opvaskere
Vægt: 30g
Artikel nr.: 8000000850
EAN: 5709708232519
Varenr.: 8000000850
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gram OM4330-90RT/1 Opvaskemaskine
4.299 kr
Til butik
Gram OM4330-90RT/1 Opvaskemaskine billede

Produktinformation

Gram underbygnings opvaskemaskine OM 4330-90 RT/1 Specifikationer: Energiklasse: E Kapacitet til 10 kuverter 3 programmer Indbygningsmål HxBxD: 82-92x45x57 cm AquaStop Flexi Space Bestikbakke Low Noise

Produktspecifikationer

Mærke: Gram
Kategori: Gram opvaskemaskine
EAN: 5709708232519
Varenr.: 5709708232519
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Gram Opvaskemaskine OM 4330-90 RT/1
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HvidevareShoppen.dk3.590 kr3.590 krKøb
2Homeshop DK4.193 kr4.193 krKøb
3Kai Berntsen ApS4.299 kr4.299 krKøb
4SA-Service.dk4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm)

PriceData har fulgt prisen på Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 3.354,4 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 4.193 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.772 kr.

Den nuværende pris på 3.590 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Gram OM 4330-90 RT/1 - Smalle opvaskemaskiner (45 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.590 kr603 kr (14%)
31. maj 20264.193 kr603 kr (17%)
23. maj 20263.590 kr603 kr (14%)
22. maj 20264.193 kr603 kr (17%)
22. apr. 20263.590 kr603 kr (14%)
21. apr. 20264.193 kr603 kr (17%)
29. mar. 20263.590 kr81,44 kr (2%)
28. mar. 20263.508,56 kr81,44 kr (2%)
24. mar. 20263.590 kr235,6 kr (7%)
16. mar. 20263.354,4 kr235,6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret