Gå til hovedindhold

Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1

GramKøleskabeEAN: 5709708231611
Pris fra 4.746 krtil 5.799 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.053 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.468,8 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4746 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1
4.746 kr
Til butik
Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1 billede

Produktinformation

Kølefryseskab KF 3295-93 X/1 fra Gram Specifikationer: Energiklasse F Produktmål HxBxD: 181,2x54x60 cm Easy Steel Off SafetyGlass LED lys DualCooling FreshZone

Produktspecifikationer

Mærke: Gram
Kategori: Gram kølefryseskab
EAN: 5709708231611
Varenr.: 5709708231611
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gram KF3295-93X/1 Fritstående køle fryseskab
5.399 kr
Til butik
Gå til SA-Service.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Gram Køle-/fryseskab KF 3295-93 X/1
5.799 kr
Til butik
Gram Køle-/fryseskab KF 3295-93 X/1 billede

Produktinformation

EasyOff steel EasyOff Steel er en overfladebehandling, som gør det ekstra nemt for dig at holde ståloverfladen ren og pæn og fjerne uønskede fingeraftryk. SafetyGlass Alle glashylder er i SafetyGlass. Det betyder, at de ikke kun er meget holdbare, men ogs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Køl & Frys
EAN: 5709708231611
Varenr.: 37264

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HvidevareShoppen.dk4.746 kr4.746 krKøb
2Kai Berntsen ApS5.399 kr5.399 krKøb
3SA-Service.dk5.799 kr5.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1

PriceData har fulgt prisen på Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 4.468,8 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 5.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.014 kr.

Den nuværende pris på 4.746 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Gram Fritstående køle fryseskab KF3295-93 X/1 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.746 kr653 kr (12%)
31. maj 20265.399 kr653 kr (14%)
23. maj 20264.746 kr653 kr (12%)
22. maj 20265.399 kr653 kr (14%)
22. apr. 20264.746 kr653 kr (12%)
21. apr. 20265.399 kr653 kr (14%)
24. mar. 20264.746 kr277,2 kr (6%)
16. mar. 20264.468,8 kr277,2 kr (6%)
13. feb. 20264.746 kr653 kr (12%)
12. feb. 20265.399 kr653 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret