Gå til hovedindhold

Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper

Pris fra 28,95 krtil 33,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 5 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27,16 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Clipper Grøn Te Koffeinfri Ø, 36g
28,95 kr
Til butik
Clipper Grøn Te Koffeinfri Ø, 36g billede

Produktinformation

En let forfriskende grøn te som er specielt udvalgt til at bibeholde sin gode smag efter koffein indholdet er taget ud.

Produktspecifikationer

Mærke: Clipper
Kategori: Clipper Te
EAN: 5021991941702
Varenr.: 23710
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper
30 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clipper Grøn Te Koffeinfri Ø 20br.
33,95 kr
Til butik
Clipper Grøn Te Koffeinfri Ø 20br. billede

Produktinformation

En delikat grøn te, nøje udvalgt for at bevare sin fine smag, selv efter koffeinfjernelse. Denne proces udføres uden kemikalier. Clipper benytter kun de reneste og mest udsøgte råvarer. Teen er Fairtrade-certificeret. Pakken indeholder 20 individuelt indp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clipper
EAN: 5021991941702
Varenr.: 26452
Gå til Løvegården
TrustScore 5 ud af 54,8
Grøn koffeinfri te økologisk
33,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Grøn Te Koffeinfri Ø Clipper - 20 breve
33,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk28,95 kr28,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked30 kr30 krKøb
3Helsegrossisten.dk33,95 kr33,95 krKøb
4Løvegården33,95 kr33,95 krKøb
5Duft og Natur33,95 kr33,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper

PriceData har fulgt prisen på Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper i 183 dage. Laveste pris i perioden er 27,16 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 30 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 28,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Grøn Te Koffeinfri Økologisk - 20 br - Clipper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202628,95 kr1,79 kr (7%)
18. apr. 202627,16 kr1,79 kr (6%)
14. apr. 202628,95 kr1,05 kr (4%)
13. apr. 202630 kr1,05 kr (4%)
30. mar. 202628,95 kr1 kr (4%)
14. mar. 202627,95 kr2,05 kr (7%)
13. mar. 202630 kr2,05 kr (7%)
19. jan. 202627,95 kr2,05 kr (7%)
17. jan. 202630 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret